Завтра продовжить роботу ХХІV сесія Дрогобицької міської ради

Sesiya

Завтра, 02 жовтня, продовжить роботу 24 сесія Дрогобицької міської ради. Нагадаємо, 28 вересня роботу сесії було зірвано. Причина: представники «Партії Регіонів» виступали проти рішення виконкому щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги у Дрогобичі та вимагали, щоб це рішення скасувала сесія Дрогобицької міської ради. Про порядок перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги доповів начальник КП «ЖЕО» Богдан Недбальський. Він чітко обґрунтував підняття тарифів, порівняв середній тариф у Дрогобичі з середнім тарифом у інших містах області, зазначивши, що у нашому місті він є найнижчий. Окрім того, Б.Недбальський наголосив, що по кожному будинку розроблений окремий тариф. Будь-який мешканець має право відмовитись від тої чи іншої послуги, підписавши згодом договір.
Відтак, народні обранці не проголосували про відміну рішення щодо підняття тарифів.
Незважаючи на це, депутат від «Партії Регіонів» С.Гориславський, та представник місцевого осередку партії «Батьківщина» М.Ваврин, спираючись на неправдиву та спотворену інформацію, провокували та підбурювали присутніх у залі мешканців міста аж до зірвання сесії.
Напружена та збуджена атмосфера у сесійній залі заважала роботі народних обранців. Міський голова Олексій Радзієвський змушений був двічі оголошувати 15-ти хвилинну перерву, відтак – призупинити роботу сесії.

Джерело: Дрогобицька міська рада

  1. мешканкамешканка10-01-2012

    і Недбальський і Ваврин і Гориславський ——-болото, яке дбає тільки про власний зиск. А я не буду платити по нових тарифах, бо жалію що платила по старих. Немає за що платити!

  2. ВАСЯВАСЯ10-01-2012

    народні необранці- продажні шкури-всі без винятку лижуть пяти РАДЗІЄВСЬКОМУ.КОРОСТИЛЬОВУ НУ І РЕШТІ.хто кине кістку

Leave a Reply