Екологи обговорять проблеми Борислава і Стебника

Stebnytski Shahty

У Бориславі 19 жовтня відбудеться екологічна конференція: «Екологічні проблеми Борислава і Стебника та пошук шляхів їхнього вирішення».

Під час конференції планується розглянути питання щодо загазованості, стану атмосферного повітря, якості питної води, проблеми з утилізацією твердих побутових відходів, екологічний стан річок регіону, вплив довготривалого нафтоозокеритовидобутку в Бориславі та гірничих розробок у Стебнику на навколишнє середовище.

До роботи в конференції запрошені провідні фахівці Державної служби геології та надр України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства надзвичайних ситуацій, екологи та представники державних та місцевих органів влади.

Цю ідею підтримали і міські влади Борислава та Стебника. Як зазначив міський голова Борислава Володимир Фірман, екологічна ситуація в нашому регіоні непроста.

«Вивчення проблеми забруднення території міста показало, що міграція вуглеводних газів не може бути ліквідована повністю, а вимагає зусиль і впровадження невідкладних заходів, – каже Володимир Фірман. – Негативні зміни, що відбулися в навколишньому природному середовищі на значній території неможливо усунути без застосування надзвичайних заходів з боку держави. Маю надію, що конференція сприятиме вирішенню проблем екології, від яких потерпають наші міста».

Джерело: ЗІК

  1. наболілонаболіло10-03-2012

    Скільки себе знаю стільки ті проблеми обговорюють, ніби хочуть рятувати то Стебник, то Борислав, а віз і нині там. БО нема грошей, а то що ми можемо запасти аж до ядра землі хіба не лякає чиновників, а що п’ємо майже нафту з водою то напевно в лікувальних цілях. Бо ще у нас не було влади для людей, а є люди, ми з вами всі, для влади і маємо довічно працювати на них!

Leave a Reply