Роман Онишкевич: Брудні атаки на Ілика нагадують стрибки загнаного в кут щура

Hrupa Lyudej

Задекларувавши намір балотуватися на Дрогобиччині, лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик автоматично став одноосібним лідером електоральних симпатій. Конкурентів, котрі вже вклали в округ немало ресурсів, така ситуація просто вивела із рівноваги, що і слід було очікувати.

Про це повідомив голова Центру експертних досліджень «Тема» Роман Онишкевич.

«Коли щура загнати у безвихідь, він кинеться на людину в останній спробі їй насолити. Чимось ця природна аксіома нагадує ситуацію, яку нині можна спостерігати у Дрогобицькому виборчому окрузі.

Дехто з політиків, які раптово перед виборами пошили собі костюм опозиціонера і певний час задобрювали виборців грішми та обіцянками, потрапили у таку собі безвихідь. У глухий кут їх загнала поява на окрузі легітимного опозиціонера Романа Ілика, кандидатуру якого підтримали й Об’єднана опозиція «Батьківщина», і ВО «Свобода». Як наслідок, було зведено нанівець зусилля передовсім панів Куруса та Задорожного видавати себе за лідерів опозиції в окремо взятому окрузі. Роман Ілик фігура куди масштабніша, знана на обласному та загальнодержавному рівнях. Відтак не дивно, що, задекларувавши намір балотуватися на Дрогобиччині, Ілик автоматично став одноосібним лідером електоральних симпатій. Конкурентів, котрі вже вклали в округ немало ресурсів, така ситуація просто вивела із рівноваги, що і слід було очікувати», – каже Роман Онишкевич.

На думку Романа Онишкевича, опоненти Ілика замість спробувати модерні виборчі технології чи просто вийти до виборців із відкритим серцем, пояснюючи власні переваги, вирішили влаштувати у шляхетному краї Каменяра таку собі Сицилію, де з опонентами не дискутують, а намагаються їх знищити. «Проте, як свідчать публічні і закриті соціологічні дослідження, запас міцності в Ілика достатньо потужний, і брудні удари конкурентів не зашкодять його рейтингу, а можливо й навпаки – лише підвищать його. Шкода лишень мешканців Дрогобиччини, котрі мимоволі змушені сприймати увесь передвиборчий бруд на свої голови», – вважає Роман Онишкевич.

Джерело: ЗІК

 1. ЗдогадЗдогад10-03-2012

  З цього виходить. що Курус і Задорожний взяли щуром Лагодича.який і стрибнув. по-щурячи вишкірившись на Ілика.

 2. ТурТур10-03-2012

  Ілик загнав усіх щурів! Але чомусь їх боїться! І тільки про нього мова! Бідний стоматолог гебістів і координатор бандитів!
  А боїться тому, що вони місцеві, самостійні і не служать капітельманам. Чи перебіжчикам кириленкам і онишкевичам.

 3. Львів'янкаЛьвів'янка10-05-2012

  Роман Онишкевич – шанований політичний експерт, редактор “Нового погляду”. А Роман Ілик – шанований політик, який не дозволяє собі на відміну від інших, лити бруд на опонентів, розклеювати чорний піар по їх лицях на сіті-лайтах і т.д. А чи ж можна чекати чесної праці Парламенті від тих, хто такими брудними методами туди намагається потрапити? А мова тільки про Ілика тому, що він лідер виборчих перегонів. “Сіреньких мишок” ніхто не чіпає, вони ні для кого не становлять загрози.

 4. РоксоланаРоксолана10-06-2012

  ::

 5. громадянингромадянин10-09-2012

  Все що відбувається навколо опозиції це продуманий план зверху в вякому Курус,Задорожній, Лагодич,Куркик беруть активну участь задля того щоб відтягнути в опозиції голоса на користь Конца.Але вже все це марно,люди вже навчились розрізняти своїх героїв.Роман Ілик – це та людина яка буде підтримуватиме зв’язок з виборцем.Надіюсь ти будеш гідно представляти наш край,та допомагати.Слава Україні!!!

 6. громадянкагромадянка10-10-2012

  Ага, всі дрогобичани зговорилися проти файного Ілика. Всі дурні, а ти з ним розумні. Слава твому Ізраілю та твоїм капітельманам!

 7. львів'янинльвів'янин10-10-2012

  Одні шановані люди, які до люду жодного відношення не мають, бо їхні інтереси то інтереси капітельманів.

Leave a Reply