Готуймося до 70-річчя УПА

70 Rokiv Upa

4 жовтня під головуванням секретаря міської ради Тараса Метика відбулось засідання організаційного комітету щодо відзначення у Дрогобичі 70-ї річниці заснування Української Повстанської Армії. На ньому заслухали та затвердили план заходів з нагоди святкувань.

12 жовтня о 16.00 у Народному домі ім.І.Франка проведуть урочисту академію. У цей же день у сесійній залі ратуші відбудеться зустріч представників влади з ветеранами УПА для вручення їм матеріальних допомог.

Відділ сім’ї, молоді та туризму 12 жовтня організовує акцію «Відкрий для себе УПА». Це символічний маршрут вулицями міста за участю молоді з розповсюдженням агіток про діяльність повстанців. На площі Ринок планується виставка фотографій невідомих митців, присвячена УПА. У бібліотеках експонуватимуться матеріали, присвячені історії УПА, відбудуться книжкові виставки. У навчальних закладах Дрогобича та Стебника відбудуться уроки пам’яті, семінари, зустрічі з воїнами УПА. Також оголошений конкурс на написання реферату на тему: «Знані історичні постаті Дрогобича», присвячений героям національно-визвольних змагань.

14 жовтня з нагоди 70-ї річниці створення УПА та Дня Українського козацтва у парку С.Бандери відбудеться урочисте віче. Відтак у муз-драмтеатрі ім. Ю.Дрогобича буде прем’єра вистави «Нескорима» за п’єсою Т.Метика. У відділі історії музею «Дрогобиччина» у цей день заплановано тематичний вечір повстанської пісні за участю хору «Родина». На площі Ринок відбудеться легкоатлетична естафета. Окрім того, у жовтні відбудуться екскурсії «Повстанський рух на Дрогобиччині».

Відділ забезпечення діяльності виконкому

***

Молодіжні організації запрошують дрогобичан на святкування 70-річчя стврорення УПА

10 жовтня (середа), 14:30 – конференція присвячена святкуванню 70-ої річниці створення УПА (зал головного корпусу ДДПУ);

11 жовтня (четвер), 16:00 – вечір повстанської пісні, перегляд фільму в приміщенні ансамблю «Верховина»;

14 жовтня (неділя), 19:00 – «Смолоскипний марш слави УПА». Збір учасників маршу – на галявині біля Шпихліру.

Марш УПА відбудеться без партійної чи організаційної символіки.

Організатори заходу: МГО «Український молодіжний прорив», НСОУ Пласт, студентське самоврядування ДДПУ та профком студентів.

Ольга КОЗАР

Джерело: Галицька Зоря

  1. шикуйсьшикуйсь10-09-2012

    Що Метик як націоналіст, що Баган – дрогобицькі недороблені, слуги як не регіоналів, то капітельманів.

Leave a Reply