Микола Княжицький: Таких сильних і порядних політиків як Роман Ілик не багато

Knyazhytskyj Tytul

7 жовтня Дрогобиччину відвідав генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький. Відомий журналіст, а тепер і кандидат у народні депутати за списком Обєднаної опозиції «Батьківщина» разом з Романом Іликом взяв участь у перепохованні останків воїнів УПА, обговорив інформаційну політику держави під час круглого столу з місцевою інтелігенцією та зустрівся з виборцями 121 Дрогобицького виборчого округу.

Під час зустрічей Микола Княжицький наголосив, що приїхав у Дрогобич, аби подякувати дрогобиччанам за їхню підтримку телеканалу та підтримати свого друга і соратника Романа Ілика, котрий є узгодженим кандидатом від «Батьківщини» та «Свободи» у цьому окрузі.

 

 

 

«Я сюди приїхав підтримати Романа Ілика. І з чистою совістю щиро прошу вас теж підтримати його. Бо таких справді сильних, порядних і чесних людей, які це довели впродовж довшого часу, в Україні не так багато. Кожен політик, який не зрадить в наступному парламенті для майбутнього України надзвичайно важливий. Це ваш земляк, який крім того що гідно представлятиме Дрогобиччину у Верховній Раді, допоможе збудувати нормальну європейську Україну”, – переконаний Микола Княжицький.

 

Генеральний директор ТВі висловив також сподівання, що попри намагання влади спотворити результати народного волевиявлення та не допустити до перемоги справжніх опозиціонерів, у наступний парламент пройдуть люди, які покажуть нову якість політики і зможуть змінити країну.

 

 

 

 1. БоженаБожена10-08-2012

  Як шеф телебачення кагаловських Ілика не похвалить, то хто?
  Приємно бачити яскравого націоналіста Багана поряд з капітельманами.

 2. ОсаОса10-09-2012

  Хто ж Вас заказав,п. Божена, що ви так ретельно пишете бздури на цьому сайті? Навіть постає враження, що у вас із головою не все в порядку.

 3. перехожийперехожий10-09-2012

  Бздури Божени ти не можеш заперечити, тому й опускаєшся у своїх капітельманівських фантазіях до особистого. Типовий виборець Тимошенко і Ілика.
  У наступному коментарі напиши хто власник ТВі, скільки українців працює у керівництві каналу, чому там зневажають українську і пропагують порно.

 4. ОсаОса10-09-2012

  ну я ж казала, що ви хворі-і небезпечні, не хочете лікуватись, ах, ви ж мали операцію, я забула. Слава богу, що це не заразне.

 5. БджолаБджола10-09-2012

  Забутькуватість – типова риса тих, хто приводить до влади капітельманів.

 6. Дульсинея ДрогобицькаДульсинея Дрогобицька10-19-2012

  ВСЯ ДРОГОБИЧЧИНА ЗНАЄ, ЩО ІЛИК ЗА
  МІСЦЕ В ОБЄДНАНІЙ ОПОЗИЦІЇ ЗАГНАВ 150 МІЛЬОНІВ ДОЛЯРІВ. Почитайте краще про нього статтю “Справжнє обличчя Ілика”, про те,
  як він усіх вас мав у носі – http://shodnica-zemresyrs.ru/spravgne-lyce-ilyka/#more-2418

  цей кончений йде відібрати у всіх нас останні труси. Якщо ви
  готові ділитися з ним ще й своїми трулями, то вихваляйте його на своїх сайтиках
  і далі.

Leave a Reply