“Парад наречених” по-дрогобицьки

Parad Narechenyh

28 жовтня на площі Ринок уперше у Дрогобичі відбулося весільне шоу під назвою «Парад наречених». Його ініціатором та організатором виступила засновник фотостудія «Фріарт» Людмила Пижик.

Спершу на головному майдані міста розпочалася концертна програма, ведучі якої Уляна Воят та Олег Хруник багато жартували на тему весілля та кохання. Перед численними глядачами виступали танцювальні колективи «Ультра», «NLB», «Віва», вокалісти Тетяна Мацьків та Інна. Паралельно відбувалася виставка весільних аксесуарів та автомашин для кортежу. Особливу увагу дрогобичан привертав білосніжний 11-метровий лімузин «Хаммер», з яким охоче фотографувалися та зазирали всередину авто.

 

Магазин «Вишиванка для пана та панянки» організував показ стильного вишиваного одягу. Згодом ведучі оголосили «Парад наречених» відкритим і представили його учасниць. Під ліричну музику через уквітчану арку по білій доріжці на площу перед сценою почергово виходили дівчата у весільних сукнях різноманітних фасонів. Вбрання наречених на всі смаки представили весільні салони з Дрогобича «Гламур», «Два серця», «Феєрія» та «Дива Купідона» (Борислав), а чудові зачіски дівчатам зробили у мережі салонів краси «Наталі».

Мабуть, головна площа міста ще не бачила одночасно такої кількості наречених – на завершення параду всі моделі вишикувалися обабіч сцени.

Спокій глядачів порушив гул двигунів мотоциклів Дрогобицького мотоклубу «Галицькі байкери». Кілька найсміливіших наречених не відмовилися покататися на байках навколо ратуші. До мотоколони приєднався лімузин та довга шеренга дівчат у весільних сукнях.

Свято завершилося виступом гурту «Зорепад-Денс».

Леся ГРИЦИК

Фото Ярослава ГРИЦИКА
Джерело: Галицька Зоря

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply