Лідеру Львівської “Батьківщини” загрожує арешт – заява

Масштабна провокація, кінцевим результатом якої може стати арешт лідера Львівської “Батьківщини” Романа Ілика напередодні виборів 28 жовтня, реалізовується у 121 виборчому окрузі.

Злочинну групу із чотирьох людей, затриманих в одному з районів Івано-Франківської області, змушують дати покази проти лідера Львівської «Батьківщини». Про це стало відомо працівніким штабу узгодженого кандидата від “Батьківщини” та “Свободи” у Дрогобицькому виборчому окрузі. Впродовж кількох днів триває «вибивання» свідчень із затриманих, яких змушують заявити, що вони здійснювали розбійні напади, аби зібрати кошти на виборчу кампанію кандидата від опозиції.
Не зважаючи на усю здавалося б абсурдність інформації, вона є логічним продовженням подій, які впродовж двох останніх тижнів відбуваються у Дрогобицькому виборчому окрузі.
Впродовж двох останніх тижнів через районні провладні ЗМІ самовисуванець у 121 виборчому окрузі М.Лагодич цілеспрямовано поширює брехню про те, що начебто опозиційний кандидат причетний до діяльності у 1990-х роках на Дрогобиччині бандитського угруповання якогось “Ілика-Пуха”.
У суд для розгляду позову, який подав Роман Ілик за відверту та абсурдну брехню, М.Лагодич не з’являється. Цей інформаційний бруд активно тиражує ще один самовисуванець І.Курус, який, за інформацією руху “Чесно”, працює в сумнозвісному агентстві В. Каськіва “Відкритий світ”.
За інформацією кількох впливових львівських ЗМІ, згадану брехню намагалися розповсюдити за велику винагороду і в обласних медіа – на телебаченні та у пресі.
Кілька днів тому у місті Дрогобич четверо невідомих озброєних осіб здійснили розбійний напад та пограбували приватний будинок. Очевидно, заключним етапом цієї провокації має стати звинувачення у цьому опозиційного кандидата.
Формат передвиборчої боротьби, який обрала ціла армія самовисуванців на Дрогобиччині, вже не просто вийшов за межі загальнолюдських понять гідності та честі, а набирає ознак кримінального злочину. Тому із заявою про заплановані проти Романа Ілика провокації, Львівський регіональний виборчий штаб ВО “Батьківщина” звертається у правоохоронні органи, Комітет виборців України, усі без винятку громадські та міжнародні організації. Також звернення підготовлено до міжнародних постерігачів, зокрема, місії ОБСЄ, та у Посольства інших держав. Ми розуміємо, що влада не зупиниться ні перед чим, аби не допустити до перемоги опозиційних політиків, які сьогодні є лідерами виборчих перегонів.
Про це свідчать тривожні події не лише у 121 Дрогобицькому окрузі, але і загалом на Львівщини. Зокрема, минулого тижня незаконний обшук правоохоронні органи здійснювали в штабі кандидата від “Батьківщини” у 123 виборчому окрузі Лідії Котеляк. У суботу, 6 жовтня, невідомі напали та побили кандидата від “Батьківщини” у 120 виборчому окрузі, відому журналістку Тетяну Чорновол.
Як відомо, за даними авторитетної Соціологічної групи “Рейтинг”, Роман Ілик є беззаперечним лідером електоральних симпатій у 121 в.о. – за нього готові проголосувати близько 32 відсотків виборців. Опоненти Романа Ілика мають у кілька разів менший рейтинг – самовисуванець М.Задорожний 12,6 відсотка, О.Старовойт – 8,9, І.Курус – 8,1.
Перемогти Романа Ілика чесними методами просто неможливо. Єдиний спосіб забезпечити перемогу лояльному до влади кандидату – це зняти з перегонів опозиційного кандидата, порушивши проти нього кримінальну справу. Впевнені, що цей сценарій влади буде зірваний і всі, хто його писав та здійснював будуть покарані.
Ми закликаємо виборців прийти на вибори і протистояти бандитському режиму, який стає небезпечним для кожного!
Ми також просимо усі демократичні сили – в Україні та за її межами, стати на захист проведення демократичних виборів в нашій країні.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

 1. ГалинаГалина10-11-2012

  Якщо злочинець – нехай сідає. Бажано поближче до комфортних камер його отаманші, бо делікатне і хворе тіло Ілика не витримає знущань.
  Щоб тільки не виявилось, що штабісти вчергове якусь традиційну побрехеньку для страдальців з опозиції не вигалади.

 2. ОстапОстап10-11-2012

  Ілик – не злочинець, він – конкурент. Влада готова на все аби його усунути з виборів. Надто вже серйозний опозиціонер, надто вже незручний.

 3. ПотапПотап10-11-2012

  Факти говорять про інше: влада співпрацює і підтримує Ілика практично усюди – від медій до університетів. Так що Ілик – конкурент насамперед дрогобичанам і незалежним, які не лягли під єврейське об’єднання “За Батьківщину”.
  А чи він злочинець – нехай судова гілка влади визначить, закони якій писали бютівці, коли мали більшість у Зраді.

 4. ОСАОСА10-12-2012

  Ви, Потап і Галина, не розумієте,що поливаючи брудом Ілика, ви нічого не досягнете. Ми, дрогобичани, знаємо хто є хто. Ілик не злочинець і це знає кожен місцевий, а хто-засланий регіоналами, то з ним не хочу вступати у полеміку, бо у них немає аргументів.У регіоналів -головна мета перемогти любими шляхами, тому вони будуть обманювати,робити наклепи, садити в тюрми і навіть убивати. Це вже було в 90-і роки. І я вже нічого не боюся, просто не бажаю такого життя своїм дітям

 5. АдмінАдмін10-12-2012

  А їм не треба поливати його брудом, бо він сам себе полив своєю діяльністю. Незнання фактів біографії і суті капітельманівської “Батьківщини” не покращить життя наших дітей.
  Запорука кращого майбутнього – знати про загрозу з боку капітельманів, вимітати їх з нашого дрогобицького подвір’я.
  І до чого тут розмови про регіоналів? Бо мозок прихильників капітельманів ділить світ на дві частини, тоді як регіонали і “опозиціонери” то одна пара валянків?

 6. До фальшивого адмінаДо фальшивого адміна10-12-2012

  Ти сам весь в бруді брехні.

 7. випадково зайшоввипадково зайшов10-12-2012

  Риторика капітельманів не сприймається вже.

 8. egfegf10-13-2012

  вся правда про Ілика от так от http://www.youtube.com/watch?v=WVWIegjFqE4

 9. сам по собісам по собі10-13-2012

  назвати це правдою про ика може душевнохвора людина, або провокатор від ПР

 10. тактак10-13-2012

  капітельманам як не регіонали чудяться, то хвора Юля

 11. дрогобичаниндрогобичанин10-13-2012

  Лагодичу напевно це все приснилось.Як можна такій людині вірити, коли він повуха в гамні.А нарахунок Романа Ілика всі стараються облити брудом.Щоб в майбутьньому парламенті опозиція ненабрала голосів.Владі наплювати на все – на мову,людей скоро зроблять рабами, викупивши усю землю декількома людьми перетворивши народ в стадо бидла!!!Ось така гірка правда, а чим далі тим гірше та гірше буде якщо опозиція ненабере 226 голосів.Тому голосуєм за Романа Ілика щоб змінити ситуацію в державі.

 12. дрогобичанидрогобичани10-13-2012

  —————————————————

 13. ПрихильникПрихильник10-19-2012

  Де і в кого краде Ілик – – http://shodnica-zemresyrs.ru/spravgne-lyce-ilyka/#more-2418.

 14. CokolCokol10-22-2012

  Нажаль статистика далеко не така, зокрема: Ілик Роман — 166 осіб — 24,3%
  Барнацький Павло — 155 осіб — 22,7%
  Задорожний Михайло — 118 осіб — 17,3%
  Курус Ігор — 70 особа — 10,2%
  Лагодич Микола — 52 осіб — 7,6%Гук Микола — 37 осіб — 5,4%. Матеріали розміщено на http://shodnica-zemresyrs.ru.xsph.ru/obman-duti-rejtyngy/

 15. Олег ІвановичОлег Іванович10-23-2012

  Влада зараз готова на все, аби в Парламент опозицію не пустити. Ну чи ж мені вам це розповідати? Наче не бачите, що в державі робиться. Усі правоохоронні органи працюють на захист розкішного життя царів на чолі країни. А тут знаходяться незручні люди, які намагаються поміняти такий уклад життя та ще й проходять у Верховну раду. Ну що тут не зробиш? З шкіри вилізеш, через себе переступиш, а наказ згори виконаєш. Все ж таки у всіх сім*я-діти. Так думайте, дорогі краяни, про свою сім*ю-дітей 28 жовтня. Я теж хочу жити в іншій країні. Думаю, що й ви не проти.

 16. Іван ОлеговичІван Олегович10-23-2012

  Залежного кого називати опозицією.

 17. IIPIIP11-29-2012

  ще Ілика не посадили? ну чекаємо

 18. чекаємочекаємо10-31-2013

  ще не здох чорний стоматолог і прокладка жидЮлі

Leave a Reply