Ілик привітав українців із 70-річчям УПА

70 Rokiv Upa

Вітання лідера Львівської “Батьківщини” Романа Ілика із 70-річчям створення Української Повстанської Армії:

“Свобода або смерть!”, – з таким переконанням тисячі українців 70 років тому виступили проти двох найжорстокіших режимів світу, захищаючи свою Батьківщину.

Для них патріотизм не був порожнім звуком, він вимірювався життям. Сталінські табори, репресії, тортури не зламали віри у те, що Україна обов’язково буде! З цією вірою вони жили і боролись, з таким переконанням творили свій подвиг.

Наша земля скроплена кров’ю цих героїв. Не зважаючи на жодні заборони, імена вояків Української повстанської армії передаються з уст в уста і пам’ять про них живе у наших серцях.

Ми щасливі, бо маємо ще унікальну можливість спілкуватися з тими, хто творив національно-визвольну боротьбу, вчитись у них мудрості, самовідданості і справжньому патріотизму. Поруч з нами – живі герої, які увійшли в історію і бережуть спогади, які уже ми повинні передати нашим дітям.

Сьогодні Україна знову потребує захисту. Але нам вже не треба творити подвиги і жертвувати власним життям. Не продавати власний голос, зробити усвідомлений і відповідальний вибір – це те, що ми можемо зробити для порятунку країни, яку ми усі любимо, країни, за яку боролись наші повстанці!

Слава Україні!

Героям слава!”, – сказано у вітанні Романа Ілика.

  1. ПрісяПріся10-12-2012

    Колись жиди воювали з УПА, а тепер перекинулися до капітельманів, щоб нищити Україну.

  2. апрапр10-13-2012

    вся правда про Ілика http://www.youtube.com/watch?v=WVWIegjFqE4

Leave a Reply