У Дрогобичі зафіксовано рекордний спад виробництва – понад 90%

Padinnya

За дев’ять місяців підприємства Дрогобича зменшили обсяги виробництва, порівнюючи з відповідним періодом минулого року, на 91,8%.

Цю цифру озвучив на нараді в Ратуші перший заступник міського голови Олександр Коростельов.

З його слів, найбільше місто потерпає від того, що не працює одне з головних бюджетоутворюючих підприємств ВАТ «НПК-Галичина», яке стало перевалочною базою. Тут спад виробництва склав 99,6%. Якщо за 9 місяців минулого року обсяг виробництва на «Галичині» становив 1 млрд  40 млн грн, то цього року – 3 800 тис. грн. За цей період на підприємстві «Універсальна бурова техніка» відбулося зменшення випуску продукції на 99,8%. Якщо торік було вироблено продукції на 78 млн грн, то цього року – на 174 тис. грн. На ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» відбувся спад виробництва на 23%.

Разом із тим,  деякі підприємства, зокрема,  ВАТ «Дрогобицький машинобудівний завод», ЗАТ «Дрогобицький м’ясокомбінат»,  ВАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» дещо наростили виробництво, однак на фоні величезних втрат ці здобутки виглядають дуже мізерними. В результаті місто зіштовхнулося з непереборними проблемами в наповненні бюджету.

 

Джерело: ЗІК

  1. ОрисяОрися10-17-2012

    Мене запитували бориславчани, куди пішли гроші, виділені з бюджету на спортивний стадіон. Не знала, що це такі страшні міліони були пропущені крізь жорна нашої дрогобицької влади.Апетити неслабі. А де тоді правосуддя?

Leave a Reply