Не вірте вовкам в овечій шкурі, – громадські діячі Львівщини

Vovk

Громадські діячі Львівщини розповсюдили заяву, у якій закликали консолідуватися довкола опозиційних сил напередодні виборів і не вірити вовкам в овечій шкурі.

Подаємо заяву повністю.

Заява з приводу деструктивних дій антиукраїнських сил:

“Коли хамовиті зайди, захопивши протиправно владу в Україні, брутально знущаються з українців, грабують наше майно, відверто зневажають нашу мову, культуру, намагаються перетворити нас в безлику масу жебраків, ми не маємо права покірно чекати своєї загибелі.

Перед лицем страшної біди, яка насувається на нашу землю, мусимо, як ніколи, бути згуртованими. Адже очевидно: тільки спільними силами зможемо подолати підступного, зажерливого окупанта.Історичний шанс позбутися колоніального ярма дають нам цьогорічні вибори до Верховної Ради.

Тому вісім провідних національно- патріотичних партій вирішили йти на вибори єдиною колоною – об`єднана опозиція ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода». Тим вони засвідчили щире прагнення захистити Україну і перемогти антиукраїнські сили.Саме це найбільше злякало комуно-олігархічний режим. Маючи в руках необмежену владу, шалені гроші, продажні засоби масової інформації, окупанти та їх служки розпочали проти об`єднаної опозиції масштабну кампанію фальсифікацій, наклепів, паплюження її лідерів.

Небезпека посилюється ще й тим, що провладні сили часто вдягають національно-демократичні шати з тим, щоби легше ошукати довірливих виборців.Найбільш деструктивну позицію тут зайняла Західна інформаційна корпорація (власник-олігарх Дімінський, генеральний продюсер, кандидат у народні депутати по Сихівському виборчому округу – Д. Добродомов). Тривалий час на своєму телеканалі ZIK, в підконтрольній пресі безпідставно звинувачували, висміювали об`єднану опозицію, намагаючись її розколоти. Це викликало справедливе обурення львівської громади.А цими днями, у вирішальній фазі виборчої кампанії, вмістили на своєму сайті наклепницький коментар, де вже вимагають у лідерів опозиції піти у відставку, тобто хочуть обезголовити опозицію, створити хаос.

Нерви у хлопців здають, бо бачать свій близький кінець.Та ми не повинні піддаватися на провокації, вірити брехливим словам вовків в овечій шкурі. Маємо ще тісніше згуртуватися навколо тих, хто не на словах, а на ділі є патріотами, хто об`єднується і діє задля добра України. Тож будьмо обачні і розумні!Тільки разом переможемо кримінальну диктатуру”.

Заяву підписали: Любомир Сеник – доктор філологічних наук, професор, письменник;Ігор Калинець – лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, письменник, громадський діяч;Петро Шкраб`юк – доктор історичних наук, письменник;Остап Федоришин – директор естрадного театру «Не журись!», заслужений діяч мистецтв України.Мирослав Герцик – член-кореспондент ОАН; Ігор Лозинський – заступник голови ЛКО Асоціації українських правників;Ярослав Любенко – голова секретаріату товариства «Тернопільщина».Володимир Турецький – архітектор;та інші.

Джерело: Галінфо

 1. ПонаПона10-18-2012

  навіть ці тормоза зі списку поняли звідки віє вітер у парус гапазиції, бо насправді зік виступає за пінчуковський “удар” і жидівську “батьківщину”, яка і є зборищем хамовитих і злочинних зайд

 2. виборець за опозиціювиборець за опозицію10-19-2012

  А що ти-розумник, можеш запропонувати, окрім свого тупого гавкання? П Р О П О Н У Й!!!

 3. ходокходок10-20-2012

  куций мозочок капітельманів звик хіба переймати і красти чужі ідеї і майно

 4. методи капітельманівметоди капітельманів10-22-2012

  Оприлюднено інтернет-переписку Тетяни Чорновол та С. Пашинського: Також в листі від 12 вересня адресат «Таня Чорновол» повідомляє адресату «Sergey Pashynskij», що їй відомо про майбутній інцидент з обливанням зеленою фарбою: «Доборого дня, Сергію Володмирович! Як і домовлялись, завтра ввечері починаємо. Приблизно в 19 я телефоную своїм, спочатку – Ксенії, потім іншим. Від вас прошу картинку на телебачені, електорат в мене сільський інтернет тут не грає рол». Нагадаємо, 13 вересня у ЗМІ з’явилась інформація про те, що кандидата в депутати Тетяну Чорновол невідомі облили зеленою фарбою на околиці Львова. Подібним чином описується ситуація з «побиттям» Тетяни Чорновіл, яка, нібито, мала місце 6 жовтня в с. Мшана поблизу Львова. В листі, датованому 5 жовтня, відправник «Таня Чорновол» повідомляє адресату Sergey Pashynskij «Вітаю, Сергій Володмирович, хлопці готові, ми завтра зранку починаємо акцію. Приблизно о 12 я подзвоню місцевим редакторам. Велике прохання – нам потрібне телебачення! І не Тівіай, як минулого разу, його немає в сітці тут! Без картинки на каналах, бажано місцевих – нічого не буде. Братки тут всіх купили, крім Експресу мене ніде немає. А цього замало. Треба щоб хтось натиснув на них з Києва. Сергй Володмирович – ми готуємось серйозно – якщо скандалу не буде, невідомо як там історія з агітками і друкарнею продовжиться. Треба терміново її перекривати. Якщо з 5 каналом, як ми попередньо говорили все вийде – нехай будуть десь поруч – в Городку або у Львові, я подзвоню їм, хай орієнтуються 20 хвилин на дорогу. Це буде десь біля Городка.»

Leave a Reply