Юлія Тимошенко: Роман Ілик буде достойним народним обранцем Дрогобиччини. Підтримайте його!

Yuv

Із Качанівської колонії лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко написала лист виборцям 121 виборчого округу, у якому закликає мешканців міст Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника та Дрогобицького району проголосувати за свого соратника, лідера Львівської “Батьківщини” Романа Ілика.

 

Дорогі мої!

 Сьогодні, без перебільшення, від кожного з нас залежить доля України. Вибір, зроблений Вами у жовтні, стане доленосним. Так, він не буде легким. Доведеться знайти силу, аби ще раз повірити, мудрість, щоб не помилитися.

Україна проходить дуже важкий шлях, але це шлях становлення нашого народу. Так, недолуга нинішня влада відбирає наші громадянські свободи, переписує історію, забороняє рідну мову, нищить усе українське. Вони прагнуть перетворити українців на рабів: безвольних, безправних та слабодухих. Але не піддавайтесь спокусі зневіритися, не слухайте тих, хто каже: «Від тебе нічого не залежить!». Ми ще маємо вибір. І його не можна втратити даремно!

Оберіть достойних і чесних політиків, які здатні змінити стан справ в Україні на краще. Я прошу вас підтримати № 19 у виборчому бюлетені і проголосувати за партію ВО «Батьківщина»!

У Вашому окрузі балотується мій соратник, голова Львівської обласної організації партії «Батьківщина», узгоджений кандидат від Обєднаної опозиції та партії “Свобода” – Роман Ілик. Цю людину я добре знаю. Він прийшов у політику у дуже непростий час. Політичні переслідування, репресії, допити, голодування – Роман Ілик гідно пройшов всі ці випробування та конкретними вчинками довів свою порядність, принциповість і відданість Україні. Я довіряю цьому політику і знаю – він буде достойним народним обранцем від Дрогобиччини.

Прошу Вас підтримати 28 жовтня 2012 року партію ВО «Батьківщина» та кандидата у депутати по 121 виборчому округу Романа Ілика.

Голосуй за себе – голосуй за Батьківщину!

Щиро Ваша,

Юлія Тимошенко”

 1. ТораТора10-18-2012

  іуди

 2. виборець за опозиціювиборець за опозицію10-19-2012

  дай визначення собі сам!

 3. ХохотунХохотун10-19-2012

  Це ж треба такой цинізм – Тимошенко немає чим зайнятися в колонії, тільки писати звернення до
  виборців Дрогобиччини підтримати Ілика. Немає жодного
  іншого кандидата в Україні, якого б Тимошенко захотіла підтримати із колонії,
  окрім Ілика. Яка заочна любов!!!

 4. протипроти10-19-2012

  сам то будеш з портретом Юлі

 5. ХохмаХохма10-20-2012

  та шо та пархата, шо стоматолог гебістів

 6. до хохотунадо хохотуна10-22-2012

  А що може взагалі розуміти такий запроданець?. Ницість, недалекоглядність, тупість і обмеженість- ось твої друзі . Маєш завдання какати по сайтах- какай в себе удома.

 7. CokolCokol10-22-2012

  Унікальний піар-маразм від кандидата Романа Ілика.Причому, найбільш пікантною новиною стало те, що Ю. Тимошенко із ув’язнення закликала підтримати зі всіх інших кандидатів-мажоритарників «Батьківщини», що балотуються по всій Україні, чомусь тільки Р. Ілика. Чи то пояснюється особливою «любов’ю» до даного кандидата, чи то повним розчаруванням Юлії Тимошенко в інших членах «Батьківщини», що агітують за себе в інших округах, вона у своєму листі до виборців Дрогобицького округу пояснювати не стала.
  Як і те, чому, окрім Ілика, не закликала підтримати свого найближчого соратника Олександра Турчинова чи нового лідера демократичних сил Арсенія Яценюка, а також усю об’єднану опозицію.
  А, може, тому, що десь за дверима Качанівської колонії прийнято рішення, що новим лідером «Батьківщини» найближчим часом стане нова «пасія» Ю. Тимошенко – Роман Ілик?

 8. CokolCokol10-22-2012

  піар-маразм від кандидата Романа Ілика викладено на – Сходница земресурс http://shodnica-zemresyrs.ru.xsph.ru/piar-marazm-ilyk/

 9. шкірашкіра10-23-2012

  капітельмани правди бояться як жид бубна

 10. ВоронВорон10-23-2012

  а тут про методи капітельманів: http://vgolos.com.ua/politic/news/48911.html

 11. ДрогобичанкаДрогобичанка10-23-2012

  Ой люди, чого ви такі злі. Тимошенко дійсно особисто знайома з Іликом і завжди до нього позитивно ставилася. Добре, що вона його підтримала, якщо в когось були сумніви – підтримувати чи не підтримувати Ілика, якщо ти за Батьківщину – то тепер цих сумнівів уже нема. Є Батьківщина, значить є Ілик. І дасть Бог, матимемо демократичну проукраїнську більшість у Парламенті.

Leave a Reply