Роман Ілик: Дрогобицький водоканал свідомо доводять до банкрутства

З 16 жовтня мешканці Трускавця, Стебника і Дрогобича, а також прилеглі села не отримують води. Така ситуація склалася внаслідок злочинної політики держави щодо регулювання тарифів у сфері водопостачання. Як наслідок, Дрогобицький водоканал має величезні збитки і не може самостійно розраховуватись за електроенергію.

«Влада однією рукою піднімає ціни на електроенергію, яка є основним складником тарифу на водопостачання, іншою – “придушує” водоканали, бо не робить абсолютно нічого для того, аби компенсовувати їм збитки. Це не інакше як свідоме доведення цих підприємств до банкрутства», – вважає узгоджений кандидат від “Батьківщини” та “Свободи” у 121 Дрогобицькому окрузі Роман Ілик.

Приватизувавши енергокомпанію, влада вже впритул наблизилась до приватизації ще одних монополій – водопостачальних підприємств, які планують викупити за копійки як нерентабельні. На думку лідера Львівської “Батьківщини”, Партія Регіонів напередодні виборів окрім меркантильних цілей переслідує ще й політичні. «На Львівщині концентрується весь протестний електорат, який голосуватиме, звичайно, за опозицію. А тому влада використовує демонстрацію сили і залякування. Насправді ж це лише понижує їх рейтинг, бо мешканці Дрогобиччини ще раз мають нагоду пересвідчитися, з якою злочинною та безгосподарною владою мають справу», – підкреслив опозиціонер.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

 1. трохитрохи10-19-2012

  Капітельман прозрів

 2. за опозиціюза опозицію10-19-2012

  а ти,дурень,ні

 3. Дульсинея ДрогобицькаДульсинея Дрогобицька10-19-2012

  ВСЯ ДРОГОБИЧЧИНА ЗНАЄ, ЩО ІЛИК ЗА
  МІСЦЕ В ОБЄДНАНІЙ ОПОЗИЦІЇ ЗАГНАВ 150 МІЛЬОНІВ ДОЛЯРІВ. Читайте про нього статтю “Справжнє обличчя Ілика”, про те,
  як він усіх вас мав у носі – http://shodnica-zemresyrs.ru/spravgne-lyce-ilyka/#more-2418

  цей кончений йде відібрати у всіх нас останні труси. Якщо ви
  готові ділитися з ним ще й своїми трулями, то вихваляйте його на своїх сайтиках
  і далі.

 4. ХохотунХохотун10-19-2012

  УНІКАЛЬНА БРЕХНЯ!
  Це ж треба було додуматися – Тимошенко немає чим зайнятися, тільки писати звернення до виборців Дрогобиччини підтримати Ілика. Це ж треба такий цинізм – немає жодного іншого кандидата в Україні, якого б Тимошенко захотіла підтримати із колонії, окрім Ілика.

 5. протипроти10-19-2012

  Може й писала, але їй відбило памнять, бо він йде по мажоритарці і очки капітельманів автоматом йому не переходять

 6. до хохотунадо хохотуна10-22-2012

  Я от думаю. Наскільки тобі вистачить совісті і мужності в день виборів?

 7. ПортоПорто10-23-2012

  думай далі, але вміти думати то не методи капітельманів

 8. ПатріотПатріот10-23-2012

  Я щось не розумію, а що всі так на опозицію накидуються? Вам нема з ким воювати? На чолі країни – антиукраїнська влада, а їм опозиція найгірша! Соромно, краяни! Вже як не Західна Україна приведе до влади Батьківщину і Свободу, то хто ж тоді? Нехай у нас не ідеальна опозиція, бо в нас не ідеальна країна і люди взагалі не ідеальні, але опозиція – це єдина реальна протидія бандюковичам. Схаменіться, краяни, досить вже критики і бруду, давайте згуртуємося навколо Батьківщини, Свободи і їх кандидата, давайте разом спихнемо геть тих царів з їх золотих унітазів! Але для цього нам потрібна єдність, а не взаємне поборювання.

 9. патріоткапатріотка10-23-2012

  Таке говориш ніби хтось тобі забороняє проголосувати за твоїх капітельманів? Гуртуйся навкого Батьківщини, а у порядних людей є свої обранці.

Leave a Reply