Припинення електроживлення водозабору «Гірне» було незаконним, – мер Дрогобича

Вчора, 22 жовтня, виступаючи на оперативній нараді в Ратуші, перший заступник Дрогобицького міського голови Олександр Коростельов назвав несанкціонованим припинення електроживлення водозабору «Гірне», внаслідок чого 300 тисяч населення Дрогобича, Трускавця, Стебника і прилеглих до водогону сіл 18 годин були позбавлені води.

Зі слів посадовця, причиною припинення електроживлення стала менш ніж місячна заборгованість за електроенергію, яка виникла через невідповідність тарифів реальним затратам на видобування і транспортування води.

Міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський висловився з цього приводу більш жорстко – назвав припинення електроживлення водозабору «цинічним холоднокровним викликом населенню великого регіону» і заявив, що таких експериментів не дозволить.

«Поточні платежі за електроенергію КП «Дрогобичводоканал» проводить, – каже дрогобицький очільник, – а отже, припинення електроживлення було незаконним. А за місяць наперед гроші у людей збирати не будуть».

Мер заявив, що переводить стосунки з ПАТ «Львівобленерго» в офіційну площину. Найближчим часом цьому підприємству буде виставлено претензії щодо несплати за землю, яка є під лініями електропередач та спорудами структур ПАТ «Львівобленерго», за останні роки. А це буде досить значна сума.
ЗІК

Leave a Reply