Самовисуванець програв суд лідеру Львівської “Батьківщини” Романові Ілику

Самовисуванець у 121 в. о., який подав позов проти лідера Львівської “Батьківщини”, узгодженого кандидата від “Батьківщини”, “Свободи” та УДАРу у цьому окрузі Романа Ілика, програв суд.

У Львівський окружний адміністративний суд цей самовисуванець подав позов про те, начебто агітаційна продукція кандидата у народні депутати України Романа Ілика виготовляється та розповсюджуються із порушенням виборчого законодавства. Оскільки доказів цього позивач не навів, суд відмовив у задоволені позову.

“Відчуваючи свою поразку, влада та її замасковані кандидати, вдаються до нечесної, а часто злочинної боротьби. Бруд, оббріхування та відверті наклепи стали головною зброєю у їхній боротьбі за мандат. Це хибний шлях, який ніколи не приведе до перемоги. Замість того, аби йти до людей, розповідати їм про свої плани та переваги, якщо такі є, самовисуванці у 121 виборчому окрузі виготовляють та розповсюджують фальшиві газети, листівки, постійно вводять в оману виборців, незаконно використовують партійні бренди, подають завідома програшні позови. У такий спосіб вони демонструють виборцям свої справжі обличчя, позбавлені честі та гідності”, – переконані у Львівському регіональному виборчому штабі ВО “Батьківщина”.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

  1. БераБера10-23-2012

    Суди регіоналів підтримують іликів, то шо тут дивуватися??

  2. до бери-грушкидо бери-грушки10-23-2012

    вже пізно гадити-суши весла,”6″

Leave a Reply