Роман Ілик: Висока явка виборців мінімізує фальсифікації

Vybory 2012

«Влада великі надії покладає на зневіру та байдужість виборця. Це їхня головна зброя. Тому звертаюся до усіх виборців: 28 жовтня – ми маємо ще шанс врятувати країну. Спільно, разом без революцій та майданів можемо змінити владу. Треба лише прийти і проголосувати. Якщо буде висока явка – це мінімізує фальсифікації», – про це під час ефіру на місцевому радіо у Дрогобичі заявив лідер Львівської “Батьківщини”, узгоджений кандидат від “Батьківщини”, “Свободи” та УДАРу у 121 в.о. Роман Ілик.
За словами Романа Ілика, щоденно Дрогобицький штаб «Батьківщини» отримує інформацію про нові провокації, які готуються у районі. «Таких брудних виборів ще ніколи не було. Це справжня війна, яка має на меті не допустити до перемоги опозицію. Але ми будемо боротися за кожен голос на кожній дільниці», – підкреслив лідер Львівської «Батьківщини».
Він також зазначив, що за виборами у Дрогобицькому районі спостерігатимуть іноземні спостерігачі. Окрім того, йде інформаційна робота, яка має на меті зорганізувати громаду для захисту чесного волевиявлення під час підрахунку голосів на дільницях.

  1. опозиція здала вибориопозиція здала вибори10-24-2012

    Опозиція в жодному разі не буде брати участь у формуванні уряду, якщо переможе на парламентських виборах. Про це на прес-конференції у Львові 24 жовтня заявив голова ради Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Арсеній Яценюк, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Leave a Reply