На Львівщині активізувалася спекуляція іменем Тимошенко

Сьогодні у Дрогобицькому виборчому окрузі почали поширювати газету «Вибір», засновником якої є Львівська обласна організація Партії захисників Вітчизни. У цій газеті міститься брехлива інформація про те, що Юлія Тимошенко підтримує самовисуванця у цьому окрузі Михайла Барнацького.
За словами голови Львівської «Батьківщини» Романа Ілика це не поодинокий факт незаконного використання імені Юлії Тимошенко у передвиборчій кампанії.
«Впродовж жовтня по всій Львівщині кандидати до Верховної Ради почали використовувати у своїй агітації ім’я Юлії Тимошенко. Це перейшло вже будь-які рамки порядності та людської гідності. Не зробивши абсолютно нічого для того, аби свого часу підтримати лідера опозиції, коли їй це було так потрібно, сьогодні деякі самовисуванці без тіні сорому спекулюють її ім’ям», – прокоментував ситуацію Роман Ілик.
Питання використання будь-якого зображення чи висловлювань підтримки від імені Юлії Тимошенка під час політичної агітації є чітко регламентоване та контролюється центральним штабом ВО «Батьківщина» у Києві. Навіть використання зображення Юлії Тимошенко можливе лише за письмової згоди керівництва агітаційного департаменту об’єднаної опозиції, зазначив Роман Ілик.
Керівник Львівської «Батьківщини» зазначив, що всі випадки незаконного використання імені Тимошенко будуть розслідувані у судовому порядку.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

  1. жінкажінка10-25-2012

    Ми можемо по-різному ставитись до Юлі, але не признати той факт, що вона яскрава особистість неможливо, тому мені, як жінці, особливо неприємно і болісно бачити, як в камері , де вона сидить, встановлене спостереження за нею, мабуть, круглодобово. І бачити цей пакосний фільм, де вона пересувається на ходунках і думати, а вони ж бачать і як вона одягається-ЦЕ ЖАХЛИВО!!!. Мені здається, що страшнішої тортури ці бандити не могли вже придумати для жінки. Тому якісь , любі спекуляції на її імені- це вже похідне від одного злочину до наступних.. Але ми, прості люди, вміємо бачити і чути, отож зуміємо і розібратися в усьому.

  2. юнакюнак10-25-2012

    Злодюля встигла усім понаписувати листи в підтримку, а перший то Ілик! Але на брехеі людей вже не проведеш, бо капітельманам віри немає!

Leave a Reply