У Дрогобичі вкрали банери лідера виборчих перегонів

Plakat

У ніч на 25 жовтня у м. Дрогобичі було викрадено кілька банерів кандидата від ВО «Батьківщини», партій «Удар» та «Свобода» у 121 виборчому окрузі Романа Ілика. Банери були розміщені на площі Вокзальній, вулицях Лесі Українки та Сагайдачного.
За словами керівника Дрогобицького виборчого штабу ВО «Батьківщина» Романа Москаля, після звернення до правоохоронців, працівники УМВСУ повідомили про те, що вночі були затримані двоє осіб начебто причетні до цих правопорушень, які зараз дають свідчення.
«Це не перші випадки на території нашого міста. Два тижні тому з балкону по вул. Грушевського було викрадено банер та знищено поруччя. Щодня нам доводиться стикатися з нищенням наших біг-бордів, сітілайтів, був неодноразово вкрадений прапор «Батьківщини» з партійного офісу. Звертаємось до правоохоронних органів, аби хоча б на останньому етапі виборчої кампанії вони взяли під контроль ситуацію в місті», – зазначив Роман Москаль.
Як повідомлялось раніше, у Дрогобицькому виборчому окрузі було виявлено численні випадки нечесної передвиборчої боротьби, в ході якої опоненти опозиційного кандидата розклеювали незаконні агітки, роздавали фальшиві газети, про що були неодноразово поінформовані правоохоронні органи, прокуратура, яка здійснює нагляд за діяльністю правоохоронних органів, а також міжнародні спостерігачі від ОБСЄ, ЕНЕМО та Міжнародної місії громадянського суспільства зі спостереження за виборами в Україні.

  1. АрінаАріна10-25-2012

    Як повідомлялося раніше, Ілик не є опозиційним кандидатом, поборює місцевих і йде у депутати, щоб стати наступником існуючої влади.

Leave a Reply