Борислав потопає у смітті

У Бориславі контейнери для твердих побутових відходів переповнені сміттям. Люди змушені викидати непотріб на майданчики і писати скарги до міської ради на службу санітарної очистки.

Учора, 25 жовтня, перший заступник міського голови Борислава Роман Дурбак, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Майсак на численні скарги мешканців здійснили перевірку щодо стану санітарної очистки міста приватною фірмою філією «КОМ-ЕКО-Борислав» СП ТзоВ «КОМ-ЕКО-Львів».

«Ми побували на вулицях Володимира Великого, Степана Коваліва, Михайла Грушевського, Симона Петлюри, Весняній та інших, – розповідає Р.Дурбак. – І скрізь ситуація однакова, сміттєві контейнери фізично та морально застарілі, переповненні, територія навколо контейнерів засмічена, а підприємство вимагає від виконкому підняти тарифи для населення. Ми не можемо піти назустріч підприємству. Але порядок у місті має бути, адже філія брала на себе зобов’язання, які повинна виконувати».

Люди кажуть, що влада постійно має контролювати стан санітарної очистки міста, а не чекати, коли надійдуть скарги до міської ради. Лише таким чином можна добитись порядку.

ЗІК

Leave a Reply