Самовисуванець М.Лагодич відмовляється відповідати за свої слова у суді

Самовисуванець у 121 в. о. Микола Лагодич вкотре не з’явився на судовий спір із лідером виборчих перегонів у цьому окрузі Романом Іликом. Нагадаємо, узгоджений кандидат від «Батьківщини», «Свободи» та УДАРу подав у суд за відверту та абсурдну брехню, яку напередодні виборів поширює проти нього згаданий самовисуванець.

Раніше вже тричі ані М.Лагодич, ані його представники не приходили на засідання у Львівський окружний адміністративний та Львівський апеляційний суди. Представники Романа Ілика подали також позов у Дрогобицький міськрайонний суд. 25 жовтня у цьому суді розглядалася справа щодо брехливих звинувачень, поширених в ефірі місцевого радіо. На засідання без жодних пояснень не прийшли ні відповідач, ні його представники. До речі, говорячи неправду про Романа Ілика, цей самовисуванець неодноразово повторював, що за кожне сказане ним слово готовий відповідати в суді чи прокуратурі.

За словами довіреної особи Р.Ілика, його представника у суді Богдана Пукала, Лагодич свідомо уникає судових засідань, бо насправді мета у нього була одна – напередодні виборів понизити рейтинг опозиційного кандидата на Дрогобиччині завдяки відвертій брехні.

Відзначимо, що інший самовисуванець у 121 в. о. Ігор Курус вчора, 25 жовтня отримав відмову у порушенні апеляції у справі виготовлення та розповсюдження агітаційної продукції із порушенням виборчого законодавства. Нагадаємо, раніше цей самовисуванець програв справу проти Романа Ілика у Львівському окружному адміністративному суді, оскільки не навів жодних доказів.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

  1. правдаправда10-26-2012

    Брехня, бо є фотографії, де Лагодич та інші стоять біля суду, а самого Ілика немає.

  2. рукрук10-27-2012

    Лице абєднаної апазиції: http://youtu.be/hkWqj98LsWo

  3. rasmusrasmus10-29-2012

    брехня 100% на трьох засіданнях Ілика не було а Лагодич був. я був на цих усіх засіданнях!

Leave a Reply