У Дрогобицькому районі освоєно лише 65% державних коштів на ремонт доріг

Remont Dorohy

У Дрогобицькому районі освоєно 65% субвенції Державного бюджету і 63,5% коштів обласного бюджету, виділених на ремонт доріг.

Сьогодні, 8 грудня, посадовець провів робочу нараду з питань використання органами місцевого самоврядування коштів на ремонт комунальних доріг. У нараді, на яку були запрошені 12 сільських та селищних голів, взяли участь представники управління економіки, фінансового управління та управління Державного казначейства.

На нараді відзначалося, що більшість сільських голів зуміла вчасно провести роботи та освоїти кошти. На даний час питання є до 12 сільських та селищних рад, де роботи гальмуються. Основна проблема, на яку посилаються сільські голови — затримка з казначейською проплатою. Більшість із присутніх голів запевнили, що до кінця року роботи будуть завершені.

Найбільш критичною була названа ситуація у Меденицькій селищній, Попелівській, Рибницькій та Летнянській сільських радах.

Іван Мізерник наголосив, що найближчим часом райдержадміністрація проведе зустрічі з громадами, де буде дана принципова оцінка роботі сільських і селищних голів, які не зуміли використати кошти, щоби хоча б частково поліпшити стан сільських доріг. Надалі, при надходженні наступної черги коштів на ремонт доріг, їх отримають ті сільські ради, які вміють ними ефективно розпорядитися.

Джерело: Дрогобицьке земляцтво

  1. віквіквіквік11-11-2012

    а може листопада а не грудня???

Leave a Reply