Вісті з Борислава

Приємні новини. З метою введення в дію водозабору «Ріпне» у місті Бориславі Львівською обласною радою прийнято рішення щодо змін меж заказника місцевого значення «Бориславський». Відповідне подання зробило Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, адже водозабір розташований на території заказника. Рішення з цього приводу було прийняте на сесії Львівської обласної ради 23 жовтня.

Новини медицини. Як повідомив головний лікар Бориславської ЦМЛ Віталій Головчак Бориславська центральна міська лікарня пройшла Міністерську перевірку на додержання ліцензійних умов з провадження господарської діяльності та медичної практики. У протоколі перевірки близько 40 позицій, востаннє така перевірка відбувалась у 1990 році. За результатами перевірки складено відповідний акт, в якому зазначені виявлені недоліки. Для усунення недоліків міністерство охорони здоров’я визначило термін – три місяці. Як розповідає Віталій Степанович, з усіма недоліками ми можемо справитися: «Звісно, не все у нашій лікарні ідеально, але перевіряючі з міністерства відзначили, що за умов мінімального фінансування, у медичних закладах Борислава робота вже ж проводиться, персонал старається якісно виконувати свої посадові обов’язки, а у закладах намагаються підтримувати хоча б елементарний порядок». На черговій нараді міський голова Борислава Володимир Фірман подякував всім працівникам медицини, адже від цієї перевірки залежала доля нашої ЦМЛ. У значній фінансовій скруті місто все-таки намагається іти в ногу з вимогами часу. В наших відділеннях здійснюються заходи з покращення перебування в них пацієнтів, відкрито пункт сімейної медицини, проводяться заходи з енергозбереження, придбалось нове устаткування. Звичайно цього явно недостатньо, але ми й надалі будемо відстоювати нашу медицину та всіляко її підтримувати.

Штрихи із життя молоді міста. 3 листопада в приміщенні Бориславської станиці ПЛАСТу, що по вулиці Трускавецькій, відбувся камерний вечір. Відвідувач, переступивши поріг домівки бориславських пластунів, миттєво опинявся в прекрасно оформленій залі. Вечір відбувався при запалених свічах. Переважну більшість складала молодь. Виступ змінювався за виступом, на зміну поезії приходили музичні твори у виконанні молодих людей. І кожен виступ відкривав автора вдячному слухачеві. Враження від самого вечора якнайкращі – було таке враження, що ти п’єш чисту джерельну воду, вдихаючи свіже повітря. Особливо сподобалось те, що юні учасники вечора випромінювали оптимізм та любов до міста, людей, країни в якій вони живуть. Подаємо прізвища учасників: Святослав Турканик та Юлія Соломко (бардівське виконання), Юлія Климів (поезія), Ярослав Шевців (гітара), Максим Журавчак (фортепіано, Оля Козир (поезія), Ігор Пиріг (поезія), Квітка Садова і Святослав Турканик (гітара), Квітка Садова та Орест Гавак (гітара), Оксана Романців (гітара, поезія), Віталій Мицак і Роман Стахнів (баян та акордеон), Юхим Дишкант і Дмитро Москалець (поезія під фортепіано), Михайло Федорко (джазове виконання). У другій половинні заходу перед глядачами виступив театр тіней.

Ювілей. 3 листопада в міському Палаці культури міста Борислава відбулося святкування з нагоди 50-річчя Бориславської спецшколи-інтернату. Під час урочистостей прозвучали щирі вітання, спогади про життя школи. Ведучі Світлана Троян та Назар Гірчак. Із вітальним словом виступили директор спецшколи-інтернату Наталія Тіщенко, одна з перших працівниць закладу Софія Літинська, колишні директори Антон Шифурко та Петро Шийка, колишній викладач основ християнської етики, о. Микола Пишкович. Особливі слова подяки за натхненну працю колективу висловив депутат Львівської обласної ради Володимир Голобутовський та подарував для бібліотеки школи трьохтомник А. Шептицького. Концертні номери учні школи, випускники та працівники, танцювальний гурт «Перлинки» /кер. Леся Сосенко/.

Відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради

Leave a Reply