Влада району працює у звичному режимі

Чергова нарада в РДА пройшла під головуванням першого заступника голови РДА Михайла Винницького.

З інформацією про заходи, що відбулися минулого тижня і заплановані на поточний, виступила заступник голови РДА Галина Гайдук. Вона позитивно відгукнулася про служби, які забезпечили багатодітні сім’ї необхідним канцелярським приладдям, а також повідомила про підготовку до проведення заходів для відзначення Дня української писемності та мови, вшанування 100-річчя Пласту та роковин Голодомору в Україні, доручила відповідним службам здійснити обстеження кризових сімей району на предмет забезпечення належного температурного режиму в їхніх оселях у зимовий період.

Керівник апарату РДА Олександр Філіпенко відзначив чітку організаційну роботу виборчих дільниць. Чимала заслуга в цьому працівників райдержадміністрації, зокрема Любові Кішко, Лесі Луців, Андрія Соляника, Ігоря Якима, начальника відділу освіти Івана Стецка, заступника начальника міськрайонної міліції Михайла Паука, керівників та колективів ЦТП №5 ЛД ВАТ «Укртелеком», Дрогобицького та Бориславського РЕМів, управління МНС та інших.

Інформація про те, що незабаром передбачається реорганізація п’ятьох відділів, посіяла тривогу поміж держслужбовцями. Це пов’язано з підготовкою до введення в дію нового Закону «Про державну службу».

З 1 січня 2013 року впроваджується новий Закон «Про зайнятість населення». Відтепер статус безробітного громадянин отримує від дня своєї реєстрації. Директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин розповів про низку нововведень, які зафіксовані у державному документі. Зокрема, роботодавець має право на місце хворого працівника тимчасово запросити іншого, не зачіпаючи інтереси першого. Тепер практикантам буде зараховуватися стаж. Також дозволено створювати приватні бюро з працевлаштування, які тісно співпрацюватимуть із центрами зайнятості.

Голова райради Михайло Сікора нагадав присутнім у залі про чергову сесію, яка запланована на 20 листопада. Відтак у режимі дружніх рекомендацій попросив начальника «Дрогобицького райавтодору» Сергія Грібанова потурбувати львівське керівництво, щоб належним чином довести до ладу узбіччя дороги «Стрий-Дрогобич» (від межі району до перехрестя доріг поблизу колишньої «Катюші»). Адже дорожнє полотно, яке поспіхом лагодили до Євро-2012, не повністю відповідає стандартам: перепад висот від краю дороги до узбічної смуги становить до 20 сантиметрів, що може призвести до дорожньо-транспортних пригод.

Володимир ТУРМИС

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply