У Дрогобицькому районі у дві сільські і селищну ради можуть позбавити коштів на ремонт доріг

Remont Dorih

В.о. голови райдержадміністрації Михайло Винницький провів робочу нараду з питань ремонту комунальних доріг району з очільниками сільських рад, де досі не використані виділені на це кошти. Це – Попелівська, Летнянська сільські та Меденицька селищна ради. Очільники населених пунктів пояснюють ситуацію різними об’єктивними причинами. Одна з них – бюрократичне затягування з оформленням документації.

Михайло Винницький наголосив, що такі пояснення не приймаються, адже інші території змогли успішно подолати всі перешкоди і завершити роботи. Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації встановив останній термін освоєння коштів – до 1 грудня. В іншому випадку кошти від цих сільських та селищної рад будуть забрані і передані тим, хто зможе їх використати.

Нагадаємо, що станом на 1 листопада у Дрогобицькому районі було освоєно 65% субвенцій Державного і обласного бюджетів, виділених на ремонт доріг. З відстаючих 12 сільських і селищних голів, які побували 8 листопада «на килимі» в райдержадміністрації, 9 впоралися із завданням.

Джерело: Дрогобицьке Земляцтво

Leave a Reply