Дрогобицький ніндзя самурайським мечем хотів убити першого заступника міського голови Олександра Коростельова

Samuraj

Минулої п’ятниці, 9 листопада, в самому центрі Дрогобича трапився дивний трафунок.

Вулицями міста бігав чоловік з самурайським мечем. Очевидці стверджують, що він погрожував відтяти голову першому заступникові дрогобицького міського голови Олександрові Коростельову, називаючи його “жидом”.

Декілька міліціонерів намагались упіймати дивного чоловіка, але це їм не вдавалось, аж поки він не зашпортався і не впав. Аж тоді його вхопили, відібрали небезпечну зброю і повели до міського відділу міліції.

Вже за декілька годин відомий у Дрогобичі пан Степан розгулював вулицями міста. Свого часу не менш відомий у Дрогобичі художник, який Нині бомжує, зобразив його у вигляді Адольфа Гітлера.

Ще довго міліціянти в центрі міста брали свідчення у людей, які бачили цю сцену. Тепер їм доведеться або довести, що це саме самурайський меч був у руках пана Степана, за допомогою якого легким помахом руки можна стяти голову людини, як качан капусти, або це якась безневинна забавка, за яку не передбачене тюремне ув’язнення.

Що стосується Олександра Коростельова, то це не перший екзотичний замах на його безцінне життя. Подейкують, що декілька місяців тому під його робочим кабінетом у ратуші знайшли якийсь пакунок, а в ньому -речі, спрямовані на те, аби за допомогою чорної магії вкоротити життя можновладцеві.

В Дрогобичі багато нарікань на роботу місцевої влади. Мешканці міста кажуть, що Олексій Радзієвський уже не той, що був під час попередньої каденції. Дехто стверджує, що саме Олександр Коростельов фактично керує Дрогобичем. Подейкують, що Олексієві Радзієвському вже пропонували позбутися Олександра Коростельова, але наразі він не зважується на такий радикальний крок. Можна лише здогадуватися чому …

Анатолій Власюк, часопис «Тустань»

Джерело: Трускавецький вісник

  1. бий жидівбий жидів11-16-2012

    Самурая звали Лужецький?!

Leave a Reply