Синдром образи на виборця, або чому Ігор Курус більше не фінансуватиме Дрогобиччину

Kurus

Дев’ятого листопада 2012 року Ігор Курус провів прес-конференцію, на якій спростував чутки, що буцімто після виборів він переніс інфаркт і що нібито працюватиме головою Дрогобицької районної державної адміністрації.

Також уже тепер колишній кандидат у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу N121 повідомив, що подав до суду на своїх опонентів Павла Барнацького і Михайла Задо-рожного, які буцімто поширили про нього неправдиві відомості. Від кожного він вимагатиме по 40 тисяч гривень.

Ігор Курус пояснив, чому не вкладатиме більше грошей у розвиток Дрогобиччини, а фінансуватиме інші території. За його словами, один зі стебничан нібито запитав, звідки в нього такі великі гроші, маючи на увазі відновлення місцевого стадіону. Проте, як зазначив Ігор Курус, він продовжить проект “Стежками Каменяра”, бо обіцяв це внукові Івана Франка – панові Роланду.

В інше приміщення доведеться переїхати і працівникам газети “Каменярі”, яку редагує Ігор Курус, бо надто великою, очевидно, є орендна платня.

А ще Ігор Курус стверджував, що насолив багатьом олігархам, які через своїх кандидатів у депутати на Дрогобицькому окрузі шкодили йому. Щоправда, конкретних прізвищ названо не було, крім, мабуть, Ріната Ахметова. Але прозвучало це якось випадково і невпевнено, так що не сприйматимемо цього всерйоз.

Ігор Курус вважає, що його поразка була запрограмованою, бо спрацював бренд об’єднаної опозиції. Так само, на його думку, є програшними будь-які кроки опозиції, пов’язані з так званими проблемними округами та майбутніми президентськими виборами. На проблемних округах, де мають відбутися повторні вибори, м-жуть виграти провладні кандидати, а на президентських виборах 2015 року повториться ситуація 1999 року, тільки замість Кучми буде Янукович, а замість Симоненка – Тягнибок.

Анатолія Гриценка Ігор Курус назвав справжнім лідером опозиції, маючи на увазі його виступ щодо змарнованої перемоги та пропозиції так званого обнулення списків, що, однак, не має юридичної підстави.

Ігор Курус уже привітав з перемогою Романа Ілика, але відчувалося, що він ображений на багатьох за те, що не став народним депутатом України. Ображений на членів своєї команди, які працювали не так ефективно, як би хотілось. Ображений на працівників редагованої ним газети “Каменярі”, бо вкотре повторив фразу, що видання не виконало поставлених на нього завдань. Ображений на опонентів по передвиборчій боротьбі, бо переконаний, що вони відбирали у нього голоси, а не в того, хто вигідний владі.

Але найбільше він, на мою думку, ображений на виборців, які не делегували його до Верховної Ради України. Чисто по-людськи Ігоря Куруса можна зрозуміти, адже вклав стільки грошей – і часто-густо не своїх, – зробив стільки добра, матеріально допоміг багатьом людям, а вони проголосували за інших. Втім, треба розуміти, що спрацював на наших теренах не лише бренд об’єднаної опозиції, а й практичність галичан, які брали гроші й подарунки, але все-таки хочуть мати в парламенті таких політиків, які здатні переламати хребет режиму Януковича. Мабуть, Ігор Курус через його нещодавні зв’язки з владою на вищому рівні до таких політиків не належить. Йому просто не повірили, що він остаточно відійшов від тих, з ким ще недавно співпрацював, втілюючи в життя всеукраїнські проекти.

Синдром образи на виборця властивий не лише Ігореві Курусу. Він, мов епідемія, поразив мало не всіх кандидатів у депутати, які не стали народними обранцями.Тепер вони зловтішаються: мовляв, обрали собі на голову, але побачите, що з того нічого не вийде. Проте час покаже, чи правильний вибір зробили люди і чи виправдали їх сподівання народні обранці. Зрештою, на народ ображатися не можна, бо іншого в нас просто нема.

Анатолій ВЛАСЮК

Джерело: Тустань

 1. ТронкаТронка11-19-2012

  Чекаємо статті про здобутки Ілика.

 2. РоманРоман11-20-2012

  Курус ! Поверни гроші людям за вибори ,які були від тебе спостерігачами !!!!!

 3. ромашкаромашка11-20-2012

  Ромцям давно пора знати, що спостерігачам не платять, а якщо платять, то лише в капітельманів-іликів!!!

 4. Прямо в очіПрямо в очі11-20-2012

  Цікаво, коли ви вже стишитеся і вас перестане гложити ця чорна заздрість.? Бо тепер треба контролювати нових обранців, а не бризкати слиною, бо буде як із ющенком!

 5. по ногахпо ногах11-20-2012

  Чекаємо на результати вашого контролю за капітельманом Іликом! Які вже сьогодні маєте напрацювання?

Leave a Reply