Дрогобицька РДА хоче співпрацювати з містами обласного значення

Sotrydnichestvo

На оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів Дрогобицького району в.о. голови райдержадміністрації Михайло Винницький поставив завдання налагодження взаємовигідної конструктивної співпраці з містами Дрогобичем, Бориславом і Трускавцем для розвитку району.

«Дрогобицький район – унікальний, – каже районний очільник. – В Україні нема ще одного такого району, на території якого було б три міста обласного значення. На сьогодні їх адміністрації діють кожна сама по собі, ми самі по собі, що не дає змоги вирішувати назрілі проблеми, які лежать в площині території Дрогобиччини. Якщо скоординувати наші зусилля, то можна буде отримати хороший результат у комплексному розвитку регіону».

Щоб приступити до розробки спільної програми співпраці трьох міст і району, наразі вирішено вивчити і систематизувати основні регіональні проблем. Над цим будуть працювати відділи і управління. Керівник району, його заступники, тим часом, братимуть участь в нарадах у міських радах, на яких планують і координують діяльність на перспективу, а очільники міст у таких нарадах у районі.

Це, на думку керівника району, дасть змогу оперативно вирішувати ряд проблемних питань, зокрема, зайнятості населення, поліпшення забезпечення міст продукцією аграрного сектору, охорони здоров’я, екологічного благополуччя регіону, його доріг, транспортного обслуговування населення та інших.

«Особливо хороші перспективи має взаємовигідна співпраця з курортами Трускавцем і Східницею, – каже Михайло Винницький. – Зокрема, ми можемо забезпечити виробництво екологічно чистих продуктів рослинництва і тваринництва для санаторіїв і пансіонатів. Через відпочивальників вестимемо пошук інвесторів у розвиток сфери туризму і рекреації в гірській частині Дрогобиччини».

Нагадаємо, що споконвіку адміністрації Дрогобицького району і міст обласного значення на його території працюють за принципом: рак, лебідь і щука. У той же час проблеми, розв’язання яких вимагає спільних дій, накопичувались. Від цього потерпають, насамперед, люди, які тут живуть.

«Необхідно скоординувати зусилля, об’єднати власні ресурси і можливості інвестування ззовні у цей благодатний регіон, щоб отримати його потужний прискорений розвиток», – наголосив Михайло Винницький.
ЗІК

Leave a Reply