Вшанували працівників телерадіопростору

Vshanuvannya

Минулої п’ятниці у світлиці ратуші відбулася зустріч міського голови Олексія Радзієвського та його заступників із колективами електронних засобів масової інформації Дрогобича. Приводом для цього став День працівників радіо, телебачення і зв’язку, який традиційно відзначають 16 листопада.

Міський голова привітав із професійним святом працівників радіо «Франкова Земля», ТРК «Алсет» та «Твоє радіо 101,4 FM», побажавши їм успіхів у нелегкій, але дуже потрібній для громади праці. Слова вітань також пролунали з вуст секретаря міської радим Тараса Метика, першого заступника міського голови Олександра Коростельова, керуючого справами виконкому Євгена Шильника.

Згодом настала приємна мить – процедура нагородження. За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, оперативне висвітлення життя Дрогобича і Стебника та з нагоди свята Подяки, дарунки і квіти від міської влади отримали: колектив Дрогобицького регіонального радіомовлення «Франкова Земля» (головний редактор – Йосип Фиштик), колектив Телерадіокомпанії «Алсет» (директор – Богдан Ковальчин), а також головний редактор ТРК «Алсет» Наталія Зелена, ведуча ранкового «Кофеїн-шоу» на «Твоєму радіо» Роксолана Буяк, позаштатний автор регіонального радіомовлення «Франкова Земля» Олег Янішевський.

Користуючись нагодою зустрічі зі ЗМІ, міський голова Олексій Радзієвський коротко розповів про проблеми, які гальмують роботу міської господарки. Зокрема, як на рівні держави, так і на рівні міста, починаючи від вересня ц.р., Державне казначейство заблокувало фінансування усіх видатків, окрім заробітної плати та енергоносіїв. Як наслідок, довелося зупинити реалізацію низки проектів та необхідних робіт. Це підготовка міста до зими, фінансування бюджетних установ та комунальних підприємств, облаштування доріг і тротуарів, реконструкція площі Ринок тощо. О.Радзієвський висловив сподівання, що незабаром ця проблема, яка, очевидно, пов’язана з проведенням виборчої кампанії, буде вирішена й ділова активність у господарці міста пожвавиться.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора
Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply