Шахраї видають себе за податківців, вже порушено 5 справ

Znak Oklyku

У Львові в підрозділи внутрішньої безпеки при органах Державної Податкової Служби (ДПС) надходять заяви та повідомлення від керівників ОДПС обласного рівня на вчинення від їх імені шахрайських дій невідомими особами. Також надходить інформація від суб’єктів господарювання щодо вчинення відносно них протиправних дій. Зафіксовано 15 таких випадків, по яких порушено 5 кримінальних справ,повідомляють  в ДПС у Львівській області.

Діють такі особи через посередника, в більшості випадків – водія, який не розбирається в тому, що відбувається, а виконує функцію отримання та передачі грошей.

Переважна більшість таких випадків мають однакові обставини: на мобільний телефон СПД дзвонить громадянин, який звертається нібито від імені керівника підрозділу податкової служби або за його дорученням (частіше начальника або заступника начальника податкової інспекції) з проханням надати гроші в борг (на потребу працівників податкової служби – надання фінансової допомоги для прийому перевіряючих з ДПС України і т.д.), або вимагає кошти за не проведення перевірки фінансової діяльності підприємства.

З початку року такі факти мали місце в АР Крим, Вінницькій, Донецькій, Закарпатській, Кіровоградській. Луганській, Полтавській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Дрогобичі і Дрогобицькому районі Львівської області.

Джерело: УНН

Leave a Reply