Михайло Чечетов запевняє, що в новій Раді у партії влади буде одноосібна більшість за рахунок приєднання до них мажоритарників.

Verhovna Rada

Михайло Чечетов запевняє, що в новій Раді у партії влади буде одноосібна більшість за рахунок приєднання до них мажоритарників.
У Партії регіонів заявляють, що майже всі самовисуванці, що пройшли до нового парламенту у мажоритарних округах, вже написали заяву про вступ у їхню фракцію.

«Майже 40 самовисуванців написали заяву про вступ у нашу фракцію, тому в новій Раді у нас буде одноосібна більшість. Закони зможемо приймати швидко і злагоджено», — розповів «Комсомольской правде в Украине» заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

За його словами, самовисуванці писали заяви добровільно і ніякого тиску ні на кого не було.

Називати імена самовисуванців, які вирішили приєднатися до партії влади, Чечетов не став. На навідні запитання про те, чи надходила заява від нинішнього спікера Володимира Литвина, екс-міністра МНС Віктора Балоги і міністра економіки Петра Порошенка, депутат теж відповідати не захотів.

«Можливо, хтось ще не встиг написати заяву про вступ у нашу фракцію або у політика закінчилися чорнило, папір», — сказав він.

Нагадаємо, за результатами виборів 28 жовтня Партія регіонів провела в майбутній парламент за списками і мажоритарними округами 185 депутатів. Щоб сформувати більшість, їм необхідний ще 41 голос/

Джерело : Дзеркало тижня

  1. ГрімГрім11-26-2012

    Земля не може вже знести таких зрадників і ручкомахачів, тому має бути або війна, або революція, або кінець світу. 41 продажну тварину-їм не можна дозволити докупити!

Leave a Reply