З днем народження, Юліє Володимирівно!

Yulya

Сьогодні у Юлії Тимошенко день народження! Це вже другий день народження, який лідер опозиції проводить за ґратами. Внаслідок сфабрикованого, незаконного переслідування, внаслідок цинічного бажання режиму позбутися свого головного політичного конкурента.рим.jpg

Але навіть у в’язниці Юлія Тимошенко залишається вільною, сміливою та мужньою людиною. Залишається політичним лідером, заради якого на парламентських виборах понад п’ять мільйонів громадян прийшли на дільниці та підтримали виборчий список її партії “Батьківщина”. Так, вибори відбулися без її безпосередньої участі, але не можна не визнати – саме її вплив та її харизма стали вирішальним внеском у довіру виборців до цієї політичної сили.

Порядні та віддані Юлії Тимошенко люди вже зробили свій вибір і будуть завжди поруч з нею, на відміну від тих, для кого важливіша політична доцільність, а ім’я Юлії Тимошенко стало засобом їх політтехнологічного самоствердження.

Юлія Тимошенко – незламна. Попри психологічний тиск через цілодобове відеоспостереження, щоденне порушення прав, катування та знущання тюремників, попри фізичний біль, викликаний хворобою. Як і раніше, вона є впливовим політиком, до якого у в’язницю приїздять перші особи іноземних держав, і лише потім їдуть на Банкову, щоб найперше вимагати її звільнення…

Звільнення буде сьогодні головним побажанням в тих поздоровленнях та листівках, які Юлія Тимошенко отримає, як завжди, у великій кількості і не лише з України. Це людське тепло і щирість обов’язково долинуть до неї крізь стіни і грати.

З днем народження, Юля!

Мерія Рима провела акцію солідарності з Юлією Тимошенко

Сьогодні в італійської столиці Рим на фасаді однієї з будівель Капітолійського пагорбу було вивішено портрет Юлії Тимошенко з написом “Свободу Юлії Тимошенко” на знак солідарності та підтримки незаконно ув’язненого лідера опозиції України.

Проведення цієї акції було затверджено міською владою Рима, враховуючи політичну ситуацію в Україні. Мер Риму Джанні Аліманно заявив про солідарність з Юлією Тимошенко. “Я буду звертатися до мерів столиць країн Європейського Союзу з пропозицією підтримати цю ініціативу Риму”, – сказав він під час заходу.

В постанові мерії про проведення акції солідарності з Юлією Тимошенко нагадується про політичні мотиви засудження українського екс-прем’єра. “Юлію Тимошенко 11 жовтня 2011 року було засуджено до семи років ув’язнення за те, що у січні 2009 року вона підписала енергетичні угоди із Росією”, – йдеться у тексті документу.

Раніше подібної уваги італійської столиці удостоювалися італійські судді, які загиблі від рук мафії – Джованні Фальконе і Паоло Борселіно, італійка Россель Урру, яку викрали терористи в Алжирі, лідер опозиції Бірми, лауреат Нобелівської премії Аунг Сан Су Чжи.

У акції взяли участь українці, які живуть в Італії, а також однопартійці Юлії Тимошенко – Микола Томенко та Арсен Аваков.

За матеріалами сайту Tymoshenko.ua

  1. проста жінкапроста жінка11-27-2012

    Ця жінка-смілива і мужня, вартує кращої долі, ніж та, яка їй випала. Але це її вибір, Тому бажаю їй далі бути такою ж міцною і незламною, здоров’я і вірних друзів, які завжди будуть поряд- чи в добрі, чи в незгодах.

  2. непростий дрогобичаниннепростий дрогобичанин11-27-2012

    Що заслужила, те й получила.

  3. ПрісяПріся11-27-2012

    не drohobych.com.ua, а якийсь кагал!

Leave a Reply