Фінішував футбольний чемпіонат району

Federatsiya Futbolu

У Дрогобицькому районі завершилися футбольні змагання. Чемпіонат, який проводить Федерація футболу Дрогобицького району, приніс уболівальникам такі результати.

У Прем’єр-лізі чемпіонство впевнено виборола команда «СтаР» із Дрогобича, здобувши 56 очок. Срібні нагороди здобув ФК «Підбуж» – 48 очок, бронзові – «Іскра» з Грушова – 46.

Аутсайдерами турніру фінішували ФК «Бистрий» (9 очок) та раневицька «Олімпія» (6 очок). Як розташувалися інші колективи, можна побачити у підсумковій турнірній таблиці.

12 ФК “Олімпія” Раневичі 22 1 3 18 19 75 6

У змаганнях юнацьких складів на першому місці також фінішувала дрогобицька команда «СтаР» – 57 очок. Друге місце і на очко менше мають «Карпати» (Доброгостів) – 56, третя сходинка за ФК «Підбуж» – 49 очок.

У турнірі команд Вищої ліги, завдяки додатковим показникам, першим фінішував «Сокіл» із Ясениці – 53 очки, друге місце у ФК «Бистриця», який також має 53 пункти. На третій сходинці турнір завершив ФК «Медвежа» – 43 очки.

Далі команди розташувалися так: «Деместра» (Ступниця) – 36, «Каменяр» (Нагуєвичі), «Ватра» (Уріж), «Надія» (Дережичі) – по 34 очки, «Карпати» (Станиля), ФК «Верхні Гаї» – по 2, «Зоря» (Унятичі) – 20, «Карпати» (Сторона) – 18, «Сокіл» (Попелі) – 10.

У змаганні юнаків найкращим став ФК «Бистриця» – 54 очки, друге місце в «Сокола» з Ясениці – 51, третє в ФК «Медвежа» – 44.

У Першій лізі на Дрогобиччині нагороди розподілилися так: 1 місце в команди Лішні – 44 очки, друге – в об’єднаної команди сіл Довге-Солонсько – 37, третє – у гравців Болехівців – 37. Далі колективи фінішували так: Летня – 36, Почаєвичі – 34, Вороблевичі – 23, Дорожів – 20, Ортиничі – 15, Модричі – 10, Опарі – 3.

Серед юнаків перше місце посів колектив із Летні – 42 очки, друге – з Болехівців – 41, третє – з Почаєвич – 39.

Нагадаємо, володарем Кубка Дрогобиччини «Оболонь» став ФК «Новошичі», який, окрім того, здобув ще й Кубок газети «Каменярі». Як бачимо, футболісти з Новошич – справжні кубкові бійці, котрі, до речі, в обох фінальних матчах здолали цьогорічних чемпіонів району – «СтаР» із Дрогобича.

За допомогу у підготовці матеріалу дякуємо інтернет-сайту pasgol.com.ua.
Джерело: Галицька Зоря