Швидка дрогобицька, приміщення трускавецькі

Shvydka

Цього тижня щотижнева нарада в мерії Трускавця проходила не у понеділок, як звичайно, а у вівторок. Було поінформовано про введення в експлуатацію міні-котельні, яка обігріватиме СШ № 3 та дитячу установу «Дзвіночок». Триває підготовчий ремонт вулиці Воробкевича, який полягає у заміні тротуарного асфальтового покриття на бруківку. Основний же ремонт цієї багатостраждальної вулиці планують здійснити у 2013 році, якщо будуть кошти. Міським головою було дано доручення позакривати всі підвали у будинках – як з метою економії тепла, так і в цілях безпеки.

Керівник КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар повідомив, що в цьому місяці газу спалено менше, ніж у листопаді минулого року. Це й не дивно, зважаючи на аномально теплу погоду. Керівник КП «Трускавецьжитло» Олександр Ткаченко поінформував, що працівники підприємства займаються утепленням підвалів, заміною вікон, робиться теж поточна робота. Біля будинків обрізаються кущі та дерева. Кронуванням дерев займаються і в КП «Парк курортний», про це повідомив директор підприємства Іван Вачко. Вже кроновано дерева в партерній частині парку, на площі Незалежності та бульварі Торосевича, паралельно йде підготовка до встановлення освітлення в рамках підготовки до новорічно-різдвяних свят. Керівник водоканалу Володимир Возняк доповів про ліквідацію восьми витоків минулого тижня та про поточну роботу. Уважно та відповідально поставитися до формування бюджетних запитів 2013 року попросив начальник фінансового управління ТМР Микола Федоричак. Головний фінансист міста звернув увагу, що з 1 січня відбудеться перехід на нову економічну класифікацію видатків, по-новому буде формуватися й кошторис.

Швидка допомога перейде у підпорядкування Дрогобича і буде знаходитися в структурі Дрогобицької станції екстреної медичної допомоги, повідомив головний лікар трускавецької лікарні Андрій Кульчинський. Робиться це в рамках проведення медичної реформи, яка передбачає укрупнення та реорганізацію медичних установ. Нагадаємо, що в нашому регіоні заплановано створити єдиний Дрогобицький госпітальний округ. Андрій Кульчинський зауважив, що приміщення екстрена допомога орендуватиме у трускавецької лікарні.

Начальник управління праці та соцзахисту ТМР Юстина Когут нагадала, що наближається Міжнародний день інваліда (3 грудня), а керуючий справами ТМР Олег Ковальчин поінформував присутніх, що працівниками «Укртелекому» завершується демонтаж камер відеоспостереження, які були встановлені на виборчих дільницях. Камери будуть передані на зберігання в міську раду та можуть використовуватися в подальшому згідно відповідних рішень.

Володимир Ключак

Джерело: Трускавецький вісник

Leave a Reply