Коростельов після Радзієвського?

Korostelov

Можна лише поспівчувати Олексієві Васильовичу Радзієвському, якому доведеться ще три роки працювати на благо дрогобицької громади чи вдавати, що він робить саме це. Якщо, звісно, не трапиться якихось форс-мажорних обставин, пов’язаних, скажімо, з його здоров’ям чи нетерпінням невдячної громади, якій може набриднути бездіяльність міського голови.

Як би там не було, але всі розуміють, що на наступний термін чинний дрогобицький міський голова балотуватися вже не буде з огляду на вік та небажання громади терпіти його правління. Проте Олексій Радзієвський зацікавлений у тому, щоби виховати собі правонаступника, який би продовжив його справу, а, головне, не дав заплямувати світле ім’я свого попередника.

Виходить на те, що таким правонаступником може стати нинішній перший заступник міського голови Олександр Коростельов. Амбіції в цього чоловіка аж зашкалюють, хоча він не має тієї харизми, яку, попри всі застереження, випромінює Олексій Радзієвський. З іншого боку, недаремно він ішов у перші заступники, аби не спробувати себе в ролі міського голови. Здається, він уже зжився з цією роллю, зважаючи на доволі часту відсутність Олексія Радзієвського, пов’язану зі станом здоров’я.

Попередні невдачі, пов’язані з походом у владу, не здатні зупинити Олександра Михайловича. Саме відсутність харизми завадила йому стати депутатом Львівської обласної ради 2010 року. І лише посада начальника штабу в передвиборчій кампанії Олексія Радзієвського дозволила йому обійняти посаду першого заступника міського голови.

У більшості прорахунків Радзієвського нині звинувачують Коростельова, і цей негативний шлейф тягтиметься доти, аж поки Олександр Михайлович, який народився одного дня з Володимиром Іллічем Леніним, дійсно не прийме для себе рішення поборотися за пост міського голови. Подейкують, ніби він пообіцяв це зробити своєму батькові, нині, на жаль, уже покійному.

Амбіції Коростельова можуть дорого коштувати дрогобицькій громаді. Саме на посаді першого заступника міського голови він не показав свої менеджерські здібності, які, можливо, були в нього, коли він працював у приватному бізнесі. Можна, звичайно, багато що списати на об’єктивні обставини, але дрогобичани чомусь мають дурну звичку порівнювати те, що зараз, з тим, що було. І це порівняння не на користь ні Олексія Радзієвського, ні Олександра Коростельова.

Олександр Коростельов – людина багата, навіть за дрогобицькими мірками. Він готовий вбухати у передвиборчу кампанію чимало коштів, аби завоювати прихильність дрогобичан і стебничан. Його навіть не зупинять приклади цьогорічної передвиборчої кампанії, коли місцеві і немісцеві багаті кандидати у народні депутати України витратили чималі кошти, а на виході отримали нуль, тобто не побачили в кишені заповітного мандату. Олександра Михайловича не варто переконувати, аби він не йшов на міського голову Дрогобича, бо жодних аргументів він не сприйме, адже переконаний у своїй майбутній перемозі.

Проте вже сьогодні дрогобицька громада повинна подумати, а хто ж прийде на зміну Олексієві Радзієвському. Чомусь порядні люди, які могли би навести лад, не йдуть у владу. І не тому, що бояться відповідальності, а тому, що розуміють: нинішня система в державі не дасть можливості ефективно господарювати. І все ж саме громада може підставити плече людині, яка дійсно дбатиме про її інтереси, а не збагачуватиметься за рахунок бюджету, яка дійсно поставить на місце зажерливих чинуш у ратуші, в державних структурах і правоохоронних органах. Якщо громада не візьме на себе відповідальності за майбутнього міського голову, то Дрогобичем і далі керуватимуть коростельови.

Анатолій ВЛАСЮК

І досі в приміщенні на Бориславській, 8 висить табличка з координатами “Сильної України”, до створення осередку якої в Дрогобичі найбільше приклався Олександр Коростельов. Осередок розміщувався в одному з кабінетів комерційної структури Олексія Радзієвського. Після виборів 2010 року нинішній перший заступник дрогобицького міського голови поспішив вийти з цієї партії. Вже й самої партії Сергія Тігіпка нема, вона успішно розчинилася в Партії регіонів. А табличка висить. На всякий випадок?

Джерело: Тустань

  1. ПрісяПріся12-02-2012

    ще одне нещастя

  2. гнів народнийгнів народний12-03-2012

    Не нещастя, а Кліщ, що присмоктався до міської казни, обпився крові/тбт бабла/ і можна його хіба що вирвати із корінням!

Leave a Reply