Брати Турчини дивляться в одному напрямку

Turchyn

У переддень Дня працівника сільського господарства ПП «Боровик», що знаходиться на території Борислава, отримало низку нагород, зокрема у номінації «Лідер галузі 2012 р», золоту медаль «За трудові заслуги», орден «Пошана України».

Позаяк брати Мирон і Михайло Турчини з об’єктивних причин не змогли побувати у Львові на заходах, приурочених професійному святу, нагороди їм вручив заступник голови Дрогобицької РДА Іван Мізерник. У скромній затишній офісній кімнаті і відбулася ця подія. За горнятком кави товариство, а крім згаданих осіб, автора цих рядків на «церемонії» нагородження був присутній начальник відділу агропромислового комплексу РДА Роман Кушнір, розмовляємо про перші кроки становлення фірми, майбутні перспективи розвитку. У братів існує розподіл обов’язків: старший – Мирон відповідає за фінансово-економічний блок питань, молодший – Михайло – за технологічний і виробничий процеси. Приємно було спостерігати під час бесіди. Один ретельно готував каву, другий виступав у ролі гіда, водночас в одноголоссі коментуючи якийсь факт, чи подію, що мали місце у житті. Відчувалось у всьому, що брати розуміють одне одного, люблять і поважають, і навряд чи колись між ними пробіжить чорна кішка, позаяк у їхніх душах домінує більше духовний аспект, ніж матеріальний.

Брати Турчини забезпечили роботою 76 осіб. Справно платять податки, а головне мають плани щодо розширення підприємства, залучення нових форм сервісу і т.д. Фірма спеціалізується на вирощуванні печериць. Виявляється, технологію вирощування цих грибів винайшли ще в СРСР у 1954 році, але до масового виробництва справа не дійшла. Довели до ладу винахід «союзу» – голландці.

Вони щораз вдосконалюють технологію. Саме гість із країни тюльпанів Йохан Ленсінг і став «духовним» наставником братів Турчинів. Сивочолий дід якось відразу полюбив «своїх дітей» і щиро взявся їм допомагати.

Це єдиний іноземець, – зауважив п. Мирон, – який по-родинному опікувався, уболівав за становлення і розвиток фірми.

Наступного року ПП «Боровик» відзначатиме своє 10-річчя. Фірма має з чим підійти до свого ювілею; у її доробку добра репутація на ринку, старший брат Турчинів входить у раду асоціації грибників України. Але найголовніше,що фірма з оптимізмом дивиться у майбутнє.

Володимир Турмис

Фото автора

На фото:

Іван Мізерник та брати Турчини розглядають нагороди.

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply