Бджоли проти меду

Borotba Z Koruptsijeyu

Відбулась нарада з питань запобігання та протидії корупції у виконавчих органах Дрогобицької міської ради

04 грудня у сесійній залі Дрогобицької міської ради під головуванням керуючого справами виконкому Євгенія Шильника відбулась розширена нарада з питань запобігання та протидії корупції у виконавчих органах Дрогобицької міської ради.
У ході наради до відома працівників виконкому доведено розгорнуту аналітичну довідку «Про стан запобігання і протидії корупції у Львівській області» та проаналізовано виконання плану заходів з питань запобігання та протидії корупції у виконавчих органах Дрогобицької міської ради.
Окрім того, обговорено основні положення Законів України «Про засади запобігання та протидії корупції» та «Про відповідальність юридичних та фізичних осіб за вчинення корупційних правопорушень».
Також присутні заслухали інформацію начальника відділу кадрів Дрогобицької міської ради Наталії Паращак про виконання та своєчасне подання декларацій про доходи та зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік, а також про порядок процедури прозорого конкурсного відбору кандидатів на зайняття посади та просування по службі посадових осіб міськвиконкому.
Під час наради висловлено низку пропозицій, визначено завдання та рекомендації з питань запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади.
У нараді взяли участь керівники та працівники усіх структурних підрозділів міськвиконкому.

Джерело: Міська рада

  1. оунівецьоунівець12-07-2012

    Як добре шо вони усі в купі засядають у ратуші взяти би гранато-т і тататата тоді буди спокій від тих держиморд і казнокрадів і настане благодатна пора для простого люду

  2. читаччитач12-08-2012

    Дуже вдала назва статті

Leave a Reply