Заява Святослава Сурми щодо Руху Чесно

Surma Vystup

Шановні симпатики Чесно у Дрогобичі, 4-5 грудня у Києві було остаточно завершено компанію Чесно “Фільтруй Раду!”. Оголошено це без винятків і всі осередки Чесно в Україні розпущено, оскільки створилося багато незворотних проблем, в тому числі і у Дрогобичі. Серед інших називалася проблема партійності членів осередків Чесно, які викликали заангажованість та приводиди у підсумку до НЕЧЕСНОСТІ.
Для виправлення ситуації тепер укладається робоча група на рівні Києва, яка напрацює зміст наступної компанії, етичний кодекс та правила організації нових осередків.
Маю надію, що провальна діяльність Чесно у Дрогобичі за останній тиждень до виборів 2012 цього року, зможе бути виправлена новими силами і з новим складом можливо буде організувати нову компанію, де вже не буде негативного впливу партійно заангажованих осіб.
Я, у свою чергу прошу вибачення у тих дрогобичан, які розраховували на чесність цієї компанії до кінця, але я, як координатор, не зумів втримати в рамках чесності ні Тараса Демка (члена Громадської Позиції), ні Володимира Кондзьолка (довіреної особи одного з кандидатів), ні Михайла Ваврина (члена “Батьківщини”) та інших їхніх товаришів.
Подаю цю інформацію не для дискусії, а як констатацію ситуації.
Якщо читач може познайомитися з цим текстом, то є надія на зміни.

Від редакції.

Ми надали бачення Руху Чесно колишнім його учасником. С.Сурма склав свої повноваження координатора та вийшов з Руху в середині жовтня цього року.
Запрошуємо до висловлення бачення Руху учасниками дрогобицького осередку і та всіма кому не байдужа ідея зробити владу чесною.

 1. ВіраВіра12-07-2012

  Я б дуже хотіла вступити до руху, але маю замало юридичних знань для цього, боюсь що не справлюсь,хоча злості на цю владу маю аж забагато.

 2. КрокКрок12-08-2012

  Неправдами Ілика вибрали, тепер можна і розпуститись.

 3. ОЛЕКСАОЛЕКСА12-11-2012

  Таке враження, що п. Святослав “пустився берега”.Жаль, був нормальний чоловік.

 4. сувійсувій12-11-2012

  зв’язався з кондзьолками і заплямив репутацію

Leave a Reply