Про Рух Чесно у Дрогобичі, лист з Києва

Chesno V Drohobychi1

Тарас Демко, координатор руху Чесно у Дрогобичі:”Щойно на мою ел. адресу координатора “Чесно в Дрогобичі” надійшов лист від Центральної коордради ЧЕСНО.Це відповідь всім скептикам,щодо результатів нашої роботи та ваги “Чесно в Дрогобичі” на Всеукраїнському рівні.”

Лист Центральної Координаційної Ради Руху Чесно:

Шановний пане Тарасе!
У відповідь на ваш лист до Олега Борисовича Рибачука та Світлани Заліщук та від імені усієї команди ЧЕСНО хочемо ще раз подякувати вам особисто та координаційній раді ЧЕСНО у Дрогобичі за плідну працю протягом року!
Презентація результатів вашої роботи була показової для всієї України. Адже на відміну від багатьох великих міст, ідея громадського контролю за політиками чи не найефективніше спрацювала саме у вашому невеликому місті. Це значить, що вашій громаді вдалося сформувати запит на якісних політиків та втілити такий моніторинг у життя.
Тішить, що ЧЕСНО в Дрогобичі продовжить своє існування! Ваша ініціатива та підхід до моніторингу місцевої влади є досить цікавими, певні, що таке дослідження варто подовжувати. Проте на сьогодні – це єдиний приклад такого моніторингу серед усіх осередків ЧЕСНО, тому ми не можемо говорити, що це є проект Громадянського руху ЧЕСНО в масштабі країни.
Отже, до вироблення бачення наступного національного проекту, ви можете позиціонувати своє дослідження як ініціативу руху ЧЕСНО в Дрогобичі. Ваш осередок вже має репутацію та сформував довіру до себе з боку місцевої громади та політиків, тому це тільки підвищить вашу впізнаваність як експертів на місцевому рівні.
Як було погоджено на загальних зборах, ми беремося за розробку проекту щодо наступної кампанії руху ЧЕСНО (ймовірно, він буде представлений вже на початку наступного року). Ми обов’язково повідомимо вам про початок формування робочої групи, адже досвід Дрогобицького осередку руху є дійсно корисним. Також ми вітаємо вашу ініціативу продовжувати справу і не заперечуємо аби ви і надалі називалися «ЧЕСНО у Дрогобичі». Взаємодовіра та повага дійсно повинні лежати в основі роботи координаційних рад, але ці неформальні механізми ми все ж таки доповнимо офіційним статутом (чи то «Кодексом честі чеснівця»), який убезпечить рух від можливих провокацій та зробить роботу усіх осередків більш ефективною.
Дякуємо вашій команді за відповідальний підхід до справи та постійне інформування! Бажаємо вам натхнення та наполегливості у нашій спільній справі.
Залишаймося на зв’язку!
З повагою,
команда ЧЕСНО

  1. ПрісяПріся12-11-2012

    Команду, яку обдурила міську громаду своїм ставлеником Іликом треба гнати з міста дрючками! Хай йдуть до своєї багині злодюлі в качанівку!

  2. дірамадірама12-12-2012

    Вже є перші тушки від однопартійців Ілика, а “Чесно” щось мовчить!

  3. то точното точно12-12-2012

    перші зрадники від юльканутих і кроліків – того слід було чекати!!

Leave a Reply