Зрадники

Tushky

Рада ще не почала працювати, а в Об’єднаній опозиції – уже дві “тушки”. Два депутати з Кіровограда – батько і син Табалови, відмовилися входити до фракції “Батьківщина”.

Анатолій Гриценко
Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань національної безпеки і оборони (від 2007), лідер партії “Громадянська позиція”. Полковник запасу.

Зрадників не стримала ні скріплена підписом присяга, ні (як стверджує Арсеній Яценюк) – клятва на власних дітях.

Від того, що це представники не нашої, а іншої партії – нікому не легше. Тому що “тушки” – це удар не лише по “Фронту змін”, а по всій фракції і по всій опозиції. Це питання довіри людей.

Свою позицію з цього приводу я заявив на засіданні фракції досить чітко і твердо. І був одним із трьох, хто не віддав свій голос за обрання Яценюка головою фракції.

Чому?

Тому що партія “Громадянська позиція” увійшла до складу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” на певних принципах, серед яких – персональна відповідальність партійних лідерів за людей, яких вони пропонують кандидатами в депутати. Під цим документом стоять підписи Турчинова, Яценюка і Гриценка.

Хотів би вірити, що решта опозиціонерів витримають шалений тиск з боку влади і на цьому втрати Об’єднаної опозиції завершаться…

Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

 1. от такот так12-13-2012

  Що, вже не з вашої партії? А хто буде відповідати? Що Яйценюк не знав, що Табалови на рило давали мільйони, бо з Хомутинніком людей годують цвілим хлібом?

 2. гапазиціягапазиція12-13-2012

  американський генерал побивається за своїх же ге-ге

 3. реварева12-14-2012

  самі провели в депутати, а тепер плачуть

  п..дараси!

 4. хай буде тутхай буде тут12-16-2012

  14 капітельманів проголосували за лічильну комісію, що дозволило незаконно створити фракцію комуняк. Ми памятаємо про таких з “Батьківщини”!

Leave a Reply