Стебницький «Полімінерал» уже втретє готують до приватизації

Polimineral

На Стебницькому ДГХП «Полімінерал» уже втретє проводиться підготовка до приватизації: інвентаризація, фінансовий та екологічний аудит, незалежна оцінка майна.
Про це повідомив директор ДГХП «Полімінерал» Микола Яковлєв.

За його словами, з 2009 року йде процес приватизації майнового цілісного комплексу підприємства. У плані приватизації трудовий колектив ставить вимоги збереження основного профілю виробництва – видобуток мінеральної сировини та виробництво мінеральних добрив. Тобто, йде мова про використання запасів руди рудника №1 та завершення природоохоронних робіт на руднику № 2 і недопущення звільнення працівників з ініціативи нового власника.

Майбутній власник має намір підтримати наміри колективу і відновити виробництво мінеральних добрив.

Нагадаємо, у січні цього року у Львівській облдержадміністрації обговорено питання відновлення видобутку калійних солей на базі Стебницького ДГХП «Полімінерал». Тоді відбулася зустріч з представниками потенційного інвестора Jian Enterprises Group і Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України щодо відновлення видобутку калійних солей на базі Стебницького ДГХП «Полімінерал. Окрім того, на початку 2012 року Львівська обласна рада ухвалила звернення до уряду, в якому, йдеться про те, що реструктуризація та ліквідація Стебницького ДГХП «Полімінерал» триває вже практично десять років, але це підприємство й досі є джерелом підвищеної небезпеки для довкілля, життя і здоров’я людей і становить реальну загрозу техногенно-екологічних катастроф та надзвичайних ситуацій.

Фонд державного майна України 16 червня 2011 року прийняв рішення про приватизацію Стебницького ДГХП «Полімінерал», вважаючи, що такий крок дасть можливість поліпшити фінансовий стан підприємства і відновити виробництво мінеральних добрив.

Джерело: ЗІК

Leave a Reply