Дрогобицька РДА провела святкову зустріч з ветеранами державної служби

Veterany Rda

Вчора, 19 грудня, з нагоди дня Святого Миколая та напередодні Новорічних і Різдвяних свят керівництво Дрогобицької райдержадміністрації організувало святкову зустріч із тими, хто працював в адміністрації та в останні 12 років вийшов на заслужений відпочинок.

Людей, які багато років свого життя віддали державній службі, привітали виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Михайло Винницький, керівник апарату РДА Олександр Філіпенко.

Теплою і щирою була зустріч за святковим столом. Кожен із запрошених мав змогу висловитися, пригадати роки праці у стінах РДА, своїх колег. Вокальний колектив районного Народного дому здоровив усіх веселою колядкою.

Ініціатива адміністрації припала до душі ветеранам. Разом зі словами вдячності вони висловили побажання частіше зустрічатися у невимушеній атмосфері, спілкуватися, мати можливість передати свій досвід нинішнім державним службовцям.

«І це справді важливо – адже найголовніше в людському житті, особливо у нинішньому прагматичному світі, – це увага до людини, пам’ять про кожного та просте людське спілкування», – каже в.о.голови РДА Михайло Винницький.

Джерело: Дрогобицьке земляцтво

Leave a Reply