Подивіться в це добре обличчя

Bohatyrova

Подивіться в це добре обличчя. Це пані Богатирьова – регіональна гранд-дама, віце-прем’єр-міністр і ще міністр охорони здоров’я. А ще жінка, лікар і мама. Саме на ось ці останні якості ми з моєю колегою – Неллі Ковальською уповали, сподіваючись отримати відповідь на наше запитання: чому Кабмін і МОЗ всупереч дорученням Януковича ні копійки не дали на лікування дітей з ювенільний ревматоїдний артрозом. Невиліковна болячка, що перетворює їхнє життя на пекло. Але немає. Не підійшла й не відповіла.
Хоча звали. Через чорну стрічку, якою “урядовці” відокремились від журналістів і взагалі від реальності, так іноді мені здається. Снігова королева, почувши передане прохання, зморщила носик і невизначено махнула рукою. Гонець із прес-служби (безпосередньо з нами “урядовці” давно не спілкуються, напевно бояться заразитися чимось людським) пояснив: Раїса Василівна вийде після закінчення засідання. Вони зайняті, їм не можна заважати. Гаразд, думаю, почекаємо. Все-таки сьогодні Миколи, раптом допоможе чудотворець. Але немає. І на цей раз ніщо не видало в пані жінку, лікаря, маму і просто людину. Вона не вийшла, покинула зал спеціальної стежкою “урядовців”, куди журналістів не пускають на гарматний постріл. Сюжет про дітей Неля, звичайно, написала. Побачивши їх я подумала: що повинна відчувати людина, міністр, жінка, мама у якої в вухах і на руках бувають брязкальця в повну вартість цієї бюджетної програми, дивлячись на цих дітей? Як вона спить, ця пані Богатирьова? Або їй сняться тільки тендери, багато тендерів на держзакупівлі, де відбувається все найважливіше для неї, бізнесу її сина, її партнерів і її партії? Але ж якось же в неї виходить спати?
фото:http://hata.profi.co.ua
Джерело: Марія Васильєва (Фейсбук)

 1. ЯринаЯрина12-20-2012

  Бумеранг її наздожене, тоді вона все пригадає, але, як завжди, буде пізно.

 2. Чи не новина?Чи не новина?12-24-2012

  Секретарь Ростовского регионального отделения Российский Социально-Консервативный Союз партии Единая Россия Антон Бредихин предлагает после возможного вступления Украины в Таможенный союз переселить 7 млн украинцев в Сибирь для создания “демографического кордона против китайского наплыва”.

  Об этом Бредихин заявил в ходе круглого стола Евразийский Союз: утопия или реальность? в Южном федеральном университете (Ростов-на-Дону).

  Он, в частности, презентовал проект комплексного анализа регулирования миграционных потоков в Сибирь и на Дальний восток Ермак 2.0.

  “Буду краток: базовая суть вопроса заключается в создании благоприятной основы для миграции (в начале трудовой) на территорию Северной Сибири 7 млн украинцев, в основном с Западной части страны, на Юг Сибири – Забайкалье – 3,5 млн кавказцев, и дисперсное расселение путем перенаправления миграционных потоков из Центральной России в Зауралье 5 млн таджиков и киргизов. Лишь так, при тенденции сокращения населения Сибири мы можем создать первый демографический кордон против китайского наплыва”, – считает Бредихин.

  По его словам, выбрав путь на объединение с другими странами, Россия продолжает забывать о том, что российское Зауралье продолжает оставаться малонаселенным. Это, по мнению Бредихина, и является обратной стороной медали интеграции.

  Как он отметил, в Сибири Россия сталкивается с Китаем, который планомерно и точечно управляет своей диаспорой – хуацяо, численность которой в России с каждым днем только увеличивается.

  Вместе с тем, говоря о необходимости заселения этой части России, Бредихин ничего не сказал относительно необходимости переезда самих русских в эти малозаселенные регионы РФ.

  Как сообщалось в августе 2011 года, жители Донецкой области – самые активные участники государственной программы России по добровольному переселению соотечественников. В целом Украина занимает четвертое месте по количеству переселенцев в РФ.
  По материалам: У

Leave a Reply