Миколай у Дрогобичі

Mykolaj 1

Цими днями Святий Миколай крокує вулицями міст і сіл. Він приносить дітям сповнення мрій та віру у світле майбутнє. Допоміг йому завітати до близько 300 родин соціальних категорій Дрогобича та Стебника Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
В рамках традиційної Акції “Миколай у кожен дім” відбулись різні заходи, під час яких діти отримали дарунки від святого. Загалом Центром організовано подарунків для близько 300 дітей із Дрогобича та Стебника. Усі діти належать до різних соціальних категорій. Серед них ті, які перебувають у складних життєвих обставинах, з потребуючих, малозабезпечених, кризових та багатодітних сімей, діти з особливими потребами, а також діти сироти та позбавлені батьківського піклування.
Близько 110 дітей отримали подарунки під час загальноміського заходу “Свято Миколая”, що відбулося 19 грудня 2012 року. Окрім отримання подарунків, діти подивились цікаву розважальну програму – виставу про Святого Миколая та виступи дитячих колективів.

Маленькі мрійники з подарунками
Проте це далеко не всі маленькі мрійники, які отримали цими днями подарунки від святого Миколая. Уже другий рік поспіль разом із ДМЦСССДМ представники депутатського корпусу самі стають благодійниками та неначе святий Миколай дарують подарунки дітям соціальних категорій.
Святий Миколай завітав також до Стебницького професійного ліцею, Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів “Надія” та до родин, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Свято Миколая не може відбутись без небайдужих людей. Цього року мрії маленьких дрогобичан і стебничан допомагали сповнювати депутати, керівники установ та підприємств міста, приватні підприємці, студенти ДДПУ ім. І. Франка, а також люди доброї волі. Завдяки ним діти повірили у те, що мрії можуть здійснюватись, і є люди, яким не байдуже їхнє майбутнє.

Директор ДМЦСССДМ Оксана Матчишин вручає подарунки
Нехай у нашому місті зростає дух благодійництва і взаємодопомоги, а святий Миколай здобуває собі щораз більше помічників. Адже коли отримуєш – наповнюєш руку, а коли даєш – наповнюєш серце.

Мар’яна БІСИК,

провідний фахівець із соціальної роботи
Дрогобицького міського центру соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

 

фото Іван Тихий

Leave a Reply