Дрогобич має бюджет з дефіцитом 15 млн.грн.

Zasidannya Sesiji

Сьогодні, 27 грудня, депутати Дрогобицької міської ради на черговій сесії прийняли бюджет міста на 2012 рік з дефіцитом 15 млн.грн., який становить 7%.

Затверджено доходи і видатки в сумі 350 690 525 грн. Зокрема, на освіту планується витратити 99,5 млн.грн., на охорону здоров’я – 65,5 млн.грн., культуру – 14,2 млн.грн., фізкультуру і спорт – 2,3 млн.грн., соціальний захист – 99,4 млн.грн., житлово-комунальне господарство – 21,2 млн.грн., комунальні засоби масової інформації – 170 тис.грн.

Начальник фінансового управління міськвиконкому Оксана Савран, яка доповідала на сесії, назвала бюджет 2013 року бюджетом виживання. Начальник відділу охорони здоров’я, депутат міської ради від Фронту змін Андрій Шевкенич сказав, що це найгірший бюджет за останні роки.

Депутати від опозиції Михайло Ваврин (ВО «Батьківщина»), Олег Хрущ (ВО «Свобода»), Богдан Пристай (Українська національна асамблея) та інші розкритикували запропонований бюджет. Бюджет прийнято 33 голосами з 50. Опозиція не голосувала.

Не приховував свого задоволення прийнятим рішенням міський голова Олексій Радзієвський, наголосивши, що Дрогобич прийняв бюджет одним з перших у Львівській області. «Я з оптимізмом дивиться у наступний рік, – сказав мер, – бо його бюджет більший, ніж був в 2012 році».

Джерело: Дрогобицьке Земляцтво

Leave a Reply