Коли ініціативні мешканці будинку

Shody

Недавно, коли обговорювались нові тарифи на житлово-комунальні послуги, в мешканців 22 будинку, що на вул. Володимира Великого народилася ініціатива, яку озвучила Антоніна Торська. Йшлося про об’єднання зусиль мешканців під’їзду і ЖЕО для ремонту сходових кліток.

Коли ініціативні мешканці будинкуВласне, ініціатором, так би мовити цього проекту, була сама пані Антоніна, бо не не приємно заходи в під’їзд, в якому брудно, обшарпані стіни, в непривабливому стані електрошафи, ящики для поштової кореспонденції. Зважаючи на те, що в ЖЕО обмежене фінансування, коштів на ремонт під’їздів нема, майстер запропонувала, щоб мешканці частково прилучилися до справи. Тоді й вирішили: фарбу й інші необхідні матеріали купляють мешканці, а виконують роботи робітники ЖЕО. Невдовзі закипіла робота. Зазначимо, що Антоніна Торська взяла на себе важкий обов’язок – не легко було зорганізувати людей, зібрати гроші. Але завдяки її настирливості, підтримці кількох людей, які охоче перебрали частину обов’язків на себе, вдалося зробити заплановане.

Коли ініціативні мешканці будинку

“І, звичайно, у нас би нічого не вийшло, якби не розуміння і повсякденна підтримка керівника ЖЕО Богдана Недбальського, – каже Антоніна Торська, – за що ми йому щиро вдячні”.

Нині під’їзд радує око кожного, хто заходить в будинок, повідомляє сайт КП “ЖЕО”. А щоб утримувати чистоту і порядок повсякденно, пані Антоніна розробила графік чергування мешканців на поверхах. Лише б його дотримувались. Але, думаємо, що будуть, бо ініціатива А.Торської діяльна – вона втягує у свою орбіту все більше число мешканців.

Коли ініціативні мешканці будинку

Джерело: Дрогобицьке земляцтво

Leave a Reply