Звіт депутата Дрогобицької міської ради фракції «Батьківщина» М. Ваврина за січень – грудень 2012р.

Myhajlo Vavryn

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», за рішенням бюро Дрогобицької міської партійної організації «ВО Батьківщина», з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.
У своїй діяльності керувався Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Законом України «Про звернення громадян», регламентом Дрогобицької міської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради.
Постійно підтримував зв’язок з виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями та міськими радами міст Дрогобича та Стебника.
І Робота у виборчому окрузі:
Розглянуто звернень виборців 96 з них колективних -26; письмових – 42; усних -54
70% звернень громадян мали соціальну спрямованість ( надання матеріальної допомоги, сприяння у розв’язанні проблем отримання соціальних гарантій, в тому числі захисту прав та законних інтересів громадян)
За звітний період збільшилося кількість колективних звернень на незаконні дії, бездіяльність окремих посадових осіб в тому числі міської влади ( не виплата своєчасно заробітної плати, завишення тарифів на житлово-комунальні послуги, порушення прав у сфері приватизації, земельних питань ).
В основному доручення виборців виконувались. Ряд з них нажаль не вирішені і досі. Так, на протязі 2011 року ініціативна група мешканців вул.. Сагайдачного домагалася демонтажу антени мобільного зв’язку. Продовжували всі ми також і в 2012р. Відбувалися збори громадян, чисельні судові засідання. На сьогодні апеляційна скарга розглядається у обласному суді. Є надія що міська влада втрутиться і небуде продовжено оренду.
Залишилися не почутими владою справедливі обурення громадян і депутатів з приводу недобудови міського стадіону, руйнування історичної пам’ятки «Шпихлір», незадовільного ремонту житлового фонду, ремонту доріг, виплати заробітної плати ресторану «Берізка», незаконної забудови центральної частини міста. Зволікання влади припиненні незаконних дій релігійного угрупування очолюваного А. Догналом.
Частково прислухалася влада до думки мешканців багатоквартирних будинків і знизила тарифи на окремі послуги по утриманню будинків, споруд та прибудинкової території, до вимог підприємців міста які здійснюють свою діяльність на вул.. П. Орлика, до думки шанувальників міської лазні про збереження цього комунального підприємства.
І досі як «дамоклів меч» висить над дрогобицькою філією товариства « Просвіта» погрози влади забрати орендоване ними приміщення і досі «душить» міська влада непомірною орендною платою комунальне підприємство Львівської обласної ради «між лікарняна аптека № 120». Ця аптека єдина в місті та районі яка обслуговує пільгові категорії населення, проводить виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки, здійснює реалізацію наркотичних, психотропних речовин мешканцям та закладам охорони здоров’я. Це питання не вдалося зрушити з місця мені як депутату, по заувагою влади міста залишився лист тоді першого заступника голови Львівської обласної ради а нині голови П. Колодія (№2-вих-1445 від 07.09.12р.)
Активні дії громадян, громадських організацій змушували міських посадовців прислухатися до їх вимог і в окремих випадках, як це було по недопущення встановлення антени мобільного зв’язку в мікрорайонах вулиць Шевченка, П. Орлика підтримали їх вимоги, що свідчить про формування громадського суспільства.
Протягом року здійснював прийом громадян ( за адресою вул.. Шкільна 4 тел. 45-12-45) організував одну зустріч з Народним депутатом А. Шкілем 12.02.12р.
Провів 16 зустрічей з виборцями. Брав активну участь у роботі органів місцевого самоврядування, зборах громадян, проведенні громадських слухань, роботі дискусійних клубів, проведенні творчих вечорів.
Кошти з бюджету передбачені на депутатську діяльність скерував на потреби ЗОШ №1, ЗОШ №10, дошкільної установи №19 та на спорудження меморіального комплексу «Тюрма-катівня на Стрийській».
Відсутність депутатів від партії «Батьківщина» в обласній раді негативно позначилось на виконанні моїх депутатських обов’язків (надання матеріальної допомоги суттєво зменшилося, ускладнились процеси розв’язання місцевих проблем на рівні області).
періодично інформував виборців через ЗМІ про результати розгляду звернень, заяв, доручень виборців, про скеровані мною та розглянуті в інстанціях депутатські запити, звернення.
у виконанні депутатських обов’язків на громадських засадах мені надавали практичну допомогу п’ять помічників:
– М. Чернець ( відповідальний за роботу у навчальних закладах міста);
– І. Боднар (проблемні питаня м. Стебника та з питань житлово-комунального господарства);
– Р. Москаль (з громадського політичних питань);
– О. Курмельов (з молодіжних проблем)
– Н. Волошин ( з питань соціального характеру, робота з громадськими організаціями);
1. Робота у Дрогобицькій міській раді:
Працював у постійній комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини підготував на розгляд 9 питань;
Брав активну участь в роботі 17 пленарних засідань 15 сесій, 9 засідань постійної комісії; в числі лише трьох депутатів не пропустив жодного засідання сесії
Підготував на розгляд сесії 11 проектів рішень, 14 звернень, 6 депутатських запитів. В вчасності проведення змін до регламенту про доступ до публічної інформації про внесення змін до структури виконавчих органів влади, про стан збереження культурної спадщини в центральній частині міста. Нажаль на мої депутатські звернення, запити незавше надходила відповідь через що я мусів звертатись до прокурора міста за допомогою в отриманні відповідей.
Фракція Батьківщина у міській раді дотримувалась партійної лінії у прийнятті політичних рішень.
Як голова фракції «Батьківщина» у міській раді, за дорученням фракції брав активну
участь в роботі засідань сесій. Озвучив три звернення про припинення політичних
переслідувань лідера партії Ю. Тимошенко, Ю. Луценка та інших опозиціонерів;
В числі інших депутатів ініціював скликання трьох позачергових сесій. Так за ініціативної 17 депутатів 24 лютого 2012 року було скликано позачергову сесію на якій планувалось розглянути питання: «Про політичну ситуацію в Україні» підготовлені нами звернення до Президента України, Верховної Ради України «Про неухильне виконання Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи, щодо недопущення звуження функцій демократичних інституцій в Україні», та звернення до виборців міст Дрогобича та Стебника «Про 2 роки правління В. Януковича на посаді Президента України» нажаль ця сесія не відбулася за неявки необхідної кількості депутатів ( було 20 з 50 депутатів).
4 липня 2012 року було проведено позачергову сесію міської ради за участю представників політичних партій, громадських організацій міста на якій прийнято заяву з приводу політичної ситуації в Україні.
10 серпня 2012 року за ініціативи громадських організацій відбулася позачергова сесія на якій розглянуто питання: « Про порушення Президентом України Конституції України». Це питання виникло у зв’язку з прийняттям ганебного закону України «Про засади державної мовної політики в Україні». Сесія прийняла відповідне рішення яке нажаль до сьогодні не виконане.
Як недолік роботи депутатського корпусу слід зауважити, що недостатньо уваги приділяло керівництво ради в організації підготовки та проведення пленарних засідань ради. Окремі депутати не відвідували більше 50% засідань постійних комісій та пленарних засідань ради секретарями сесії, лічильниками обиралися не за встановленою процедурою а в залежності від питань які розглядалися на засіданнях. Жодного разу не обиралися секретарями – 25 лічильниками 14 депутатів, коли окремі обиралися 2-4 рази. Розгляд окремих питань ( приватизаційні і земельні), на мою думку, проходив не прозоро і не об’єктивно, а інколи з порушенням процедури розгляду. Тільки один раз було проведено поіменне голосування при розгляді питання про зміну цільового призначення з ведення садівництва на ведення індивідуального будівництва.
2. Виконання громадських обов’язків:
Організував роботу громадських приймалень партії «ВО Батьківщина» та народного депутата України А. Шкіля ( до моменту переобрання та проведення виборів до Верховної Ради).
Брав активну участь у виборчій компанії по виборах депутатів до Верховної ради України 27 жовтня.
Як голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, обирався членом Комітету опору диктатурі, членом виконкому Спілки офіцерів України у Львівській області, членом президії товариства «Просвіиа» ради ветеранів органів внутрішніх справ Дрогобича, головою оргкомітету зі спорудження меморіалу А. Мельника в с. Волі Якубовій,брав активну участь в громадському русі «Чесно» активно займався громадсько-політичною роботою.
3. Пропозиції:
У 2013 р. фракція «Батьківщина» рішуче буде відстоювати такі питання:
– налагодження тісної співпраці депутатів Верховної Ради України, Обласної ради та міських рад.
Втілення в життя програми просторового розвитку регіону агломерації Дрогобиччини
– надання соціальних гарантій людям, які опинилися за межею бідності і не в
змозі самотужки покращити своє життя. Відкриття для них соціальної аптеки.
– економне використання бюджетних коштів, пошук джерел наповлення бюджету;
– прийняття програми духовного розвитку міста з метою протидії антиукраїнським силам в духовній сфері, національного, відродження, національних традицій, відновлення посади заступника міського
голови з гуманітарних питань;
– створення єдиного медичного простору в регіоні;
– погодження дій влади району та міста у спородженні сміттєсортувальної
станції, а згодом заводу з переробки твердих побутових відходів;
– розмежування функцій виконавчих органів міської влади та депутатських
функцій;
– проведення голосування в поіменному режимі із земельних, приватизаційних,
бюджетних питань, тарифної політики та інших резонансних питань;
запровадження електронної системи підрахунку голосів за рахунок зменшення чисельності депутатського корпусу.
Цей звіт відповідно до п.12 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу розглянути на сесії Дрогобицької міської ради та опублікувати в ЗМІ.
Звіт фракції «Батьківщина» і депутатів міської ради членів партії «ВО Батьківщина» перед виборцями Дрогобича та Стебника відбудеться 29 січня 2013 р.

Депутат Дрогобицької міської ради,
голова фракції «Батьківщина» у міській раді М. Ваврин
Фото: Іван Тихий
15.01.2013р.

 1. ДивакДивак01-17-2013

  А треба то було хіба одного-організувати людей на площі і повалити існуючу міську шайку злодіїв,прозваних місцевою владою включно із самовибраними/за ті чи інші подачки/ депутатами!

 2. Іван СтепановичІван Степанович01-17-2013

  Хоч один відзвітував а де решта гризоїдів-депутатів?

 3. РостикРостик01-18-2013

  ще один капітельман відзвітувавсі

  а мав би висіти на стовпі або бути зі своює жидЮлею в камері

Leave a Reply