Кадрові зміни на Дрогобиччині

Vynnytskyj


Сьогодні, 22 січня, в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулася інавгурація голови Дрогобицької районної державної адміністрації Михайла Винницького, який призначений на цю посаду розпорядженням Президента України Віктора Януковича від 18 січня ц.р.

Нового керівника району представив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.
Б. Матолич у своєму виступі проаналізував соціально-економічну ситуацію на Львівщині і у Дрогобицькому районі, окреслив коло проблем, над якими необхідно працювати першочергово.

Привітав нового голову районної виконавчої влади і побажав йому плідної співпраці з депутатським корпусом голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора.

Михайло Винницький подякував за виявлену йому довіру, заявив, що готовий працювати з колективом адміністрації, депутатами, керівниками району для реального покращення життя людей.

Дрогобицьке міськрайонне управління Держсанепідемслужби, яке обслуговує населені пункти Дрогбицького району, Борислав та Східницю, очолив Роман Ковтало.

До реорганізації санепідемслужби Роман Ковтало працював державним санітарним лікарем Борислава, передає кореспондент ІА ZIK.

Нагадаємо, на Дрогобиччині замість чотирьох санепідемстанцій (Дрогобицької міської і районної, Бориславської та Трускавецької) утворено два управління Держсанепідемслужби у Львівській області. Дрогобицьке міжміське управління обслуговує міста Дрогобич, Трускавець і Стебник. Дрогобицьке міськрайонне управління обслуговує населені пункти Дрогобицького району, Борислав та Східницю. Нові структури запрацювали з 1 січня 2013 року.

За матеріалами сайту ЗІК

Leave a Reply