Роман Ілик: 22 січня нагадує нам про так і нездійснену мрію українців – жити у демократичній та чесній Україні

Roman Ilyk 2013

“Велике свято – День Соборності у 2013 році українці зустрічатимуть без особливого оптимізму. На жаль, саме 22 січня нагадує нам про всі ті споконвічні мрії українців, яким так і не дано було сповнитись – жити у демократичній та чесній Україні”, – йдеться у зверненні народного депутата України, лідера Львівської “Батьківщини” Романа Ілика з нагоди Дня Соборності.

“У 21 столітті ми живемо в країні, де свобода, демократія та незалежність опинились на межі знищення. На очах мільйонів зграйка бандитів саджає у тюрми політичних опонентів, жорстко розправляється з опозицією, свідомо та безнаказанно веде країну до диктатури.

Конституція, права людини, європейські стандарти життя – залишаються для України недосяжними величинами.

Сьогодні так звана українська влада «гордо» покладатиме квіти до пам’ятників наших героїв, а опісля – продовжить цілеспрямовану боротьбу з українцями, бо цинізм та двійні стандарти стали для них вже нормою життя.

Але 22 січня нагадає нам також про те, що рік тому на Софійському Майдані опозиційні сили України знайшли у собі мудрість та силу об’єднатися заради спільної мети – захистити країну від бандитського режиму.

І попри усі випробування та біди, ми знаємо: прийде день, коли ми повернемо собі Батьківщину і святково, усією українською громадою повторимо слова Універсалу Директорії: «Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу!», – сказано у зверненні Романа Ілика.

  1. хахахахахаха01-27-2013

    герой, ідеолог, стоматолог

Leave a Reply