У Дрогобичі планують придбати дорожню техніку

Remont Dorohy

Як інформує офіційний сайт Дрогобицької міської ради, вже з березня у Дрогобичі планують приступити до поточного ремонту вулиць, а в кінці квітня на початку травня – до капітального.

Про це повідомив на оперативній нараді у Ратуші директор департаменту міського господарства Іван Лепкий. З його слів, затверджений об’єм робіт, розробляється проектно-кошторисна документація, ведуться переговори з підрядними організаціями. Для того, щоб ремонт доріг проводився більш якісно, міський голова О.Радзієвський дав доручення посилити роботу щодо придбання необхідної дорожньої техніки, зокрема, розміточної машини та катка для укладання асфальту.
«Вулиці Дрогобича мають набути зовсім іншого вигляду. На усіх дорогах має бути розмітка, вулиці мають бути належно освітлені», – зазначив очільник міста. Нагадаємо, що у 2012 році у Дрогобичі встановлено 530 світлодіодних вуличних світильників. Вартість 1 світильника 2000 грн. Аналогів даного типу світильників в Україні немає. Заміна старих вуличних світильників на нові буде продовжена цього року.

Джерело: Трускавецький вісник

  1. місцевиймісцевий01-31-2013

    Обіцянка- цяцянка,дурному-радість.

Leave a Reply