Крок до цивілізації. На промисловому ринку облаштовано 10 сучасних робочих місць

Vidkryttya Prymischen

28 січня на промисловому ринку, що на вул. П.Орлика, відбулося урочисте відкриття десяти сучасно облаштованих робочих місць. Обряд освячення і благословення провів отець Андрій Безушко.

Група підприємців, котрі багато років торгують господарськими товарами, вирішили об’єднатися і, щоб іти в ногу з часом, збудувати комплекс сучасних магазинчиків. Звернулися з пропозицією до дирекції КП «Дрогобицький ринок» та міської влади. І крок за кроком, через два з половиною місяці ідею вдалося втілити в життя.

За словами одного з головних ініціаторів створення нових робочих місць підприємця Володимира Колінка, понад 10 років підприємці мерзли на морозі і вітрі, стояли під дощем, палючим сонцем. І ось, нарешті, тепер можуть працювати в цивілізованих умовах. Безперечно, виграють від цього і покупці. Він подякував міській владі і керівництву ринку за розуміння і сприяння у реалізації задуманого.

Перший заступник міського голови Олександр Коростельов від імені міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського та виконавчого комітету привітав підприємців із новосіллям і запевнив: «Міська влада готова йти назустріч підприємцям. Цей комплекс магазинчиків є пілотним проектом. Він демонструє, яким ми хочемо бачити ринок у майбутньому: сучасним, благоустроєним, зручним для підприємців і покупців. Думаю, що тепер, маючи добрий приклад, інші підприємці також звернуться з проханням про дозвіл на таке будівництво і влада з радістю піде назустріч. Давайте разом за два роки створимо для міста новий, сучасний ринковий комплекс».

На завершення урочистостей отець Андрій освятив новозбудовані приміщення і роздав підприємцям подарунки – книги з колядками та віншуваннями.

Новозбудований комплекс із десяти двоповерхових магазинчиків (внизу – торгова зала, нагорі – складське приміщення) – справді привабливий і сучасний. Підприємці мають намір ще й замостити навколишню територію бруківкою. Повним контрастом тепер виглядають «різношерсті» металеві кіоски навпроти, немовби символізуючи минуле і майбутнє ринкової торгівлі. Очевидно, через деякий час цим залізним спорудам таки доведеться поступитися місцем більш сучасним мали архітектурним формам. Адже на календарі – ХХІ сторіччя.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply