У Дрогобичі з’явився підпільник Кіндрат

Lystivka

Минулого тижня Дрогобич був обклеєний листівками. Невідомий автор вивів на чисту воду депутатів Дрогобицької міської ради, які своїми голосуваннями фактично протиставили себе дрогобицькій громаді.
Ці листівки здебільшого були розклеєні біля місць проживання народних обранців. До тих, хто протиставив себе дрогобицькій громаді, належать депутати, які підконтрольні міському голові Олексієві Радзієвському з Фронту змін, колишньої “Сильної України”, Партії захисників Вітчизни, “Батьківщини” та інших. Прізвищ опозиціонерів – Михайла Ваврина, Олега Хруща, Богдана Іванціва та деяких інших – у цих листівках нема.

Пропонуємо вам текст цих листівок.
“ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ДРОГОБИЧА!
Ваш сусід (далі – прізвище, ім’я, по-батькові депутата Дрогобицької міської ради – А.В.) від партії (далі – назва партії – А.В.) продав та цинічно зрадив інтереси громади міста Дрогобича через свій голос, піднявши при цьому тарифи на комунальні послуги. За це він та його близькі отримали земельні ділянки та магазини у м. Дрогобич.
Обраний Вами депутат (далі прізвище, ім’я, по-батькові депутата Дрогобицької міської ради – А.В.) замість того щоби відстоювати Ваші інтереси, боротися за краще життя в Дрогобичі, незважаючи на передвиборні обіцянки, дані Вам, пропхавшись до владного корита, – почав відкрито і нахабно лобіювати власні інтереси, прикриваючись довірою, яку Ви йому висловили, обравши до міської ради.
Ця особа – депутат голосувала:
– за закриття шкіл №8, №15, №11 (забравши в дітей право вибору школи, а у вчителів – право на працю);
– за закриття молочного ринку (позбавивши селян права торгувати своєю сільськогосподарською продукцією);
– за зруйнований стадіон (позбавивши дітей права рости здоровими);
– за барно-ресторанний комплекс у парку відпочинку на вулиці Трускавецькій (позбавивши Ваших дітей права на каруселі та атракціони);
– за розбиті дороги та тротуари (надавши право водіям висловлюватись нецензурно за кермом);
– за масове знищення дерев під власні потреби в парку новонароджених (позбавивши право людей на відпочинок);
– за закриття та ліквідацію підприємств у Дрогобичі (позбавивши всіх дрогобичан право на працю);
– за розбазарювання земельних ділянок безкоштовно вигідним для них людям (позбавивши нас права бути вільними);
– за закриття “Берізки”, “Лазні” та “Хвилі” (позбавивши Вас права користуватися їхніми послугами);
– за підняття комунальних послуг (надавши їм право загнати нас у рабство);
– за закриття дитячих садочків (позбавивши дітей дошкільного навчання).
Чи Ви задоволені такими здобутками особи-депутата та Вашого сусіда? Подивіться в очі йому та висловіть свою думку. Не будьте байдужими!!! Ваша доля у Ваших руках!!!”.
Схоже, що підпільник Кіндрат, не чекаючи на партійців, громадські організації, засоби масової інформації, намагається самотужки навести лад у місті. Судячи з розмаху цієї акції, в Дрогобичі діє вже не один підпільник Кіндрат.

Анатолій ВЛАСЮК

  1. всі в партизани!всі в партизани!02-12-2013

    Молодці, партизани. Інакше до дрогобицьких хрунів не достукаєшся. Їм все по-барабану, аби в хаті було “повно” і “сито”, а за порогом- трин-трава.

Leave a Reply